Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy neveljem meg a macskám?

Hogy neveljem meg a macskám?

Figyelt kérdés
Kiscicaként kaptam,lány, pár hetesen, már szobatiszta volt, ezt tartotta is, aztán elutaztam 2éjszakára kb 3hónapos korában, a szomszéd etette, de az alma nem volt cserélve, tartottam is tőle, mire megyek haza, az alom nem volt vészes, viszont mindent összekakált. Most kb 6-7hónapos, azóta is előfordul hetente többször, hogy lepisili a cuccaim, pl bele a szennyestartóba már többször sikerült, vagy pl egyik éjjel leesett a fogasról a dzsekim, és arra. Simán a padlón nincs tócsa, csak a cuccaimra utazik. Időnként a földre is kakil, az alomtálca 2méteres körzetébe. Alomcsere napján is megejt ilyen akciót simán, tehát nem a higiéniával van a baja. Barátnőm párszor a kakilós dolog után beleverte az orrát, de nem javult a helyzet, kezd nagyon elegem lenni. Szerintetek mit kezdjek vele?

2013. márc. 12. 19:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is azt csináltam,hogy oda nyomtam a kis orrát,aztán bele tettem az alomba.Én még a kakiból is tettem bele,hogy tudja ott van a helye.Pár nap után már csak oda ment.:)
2013. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!