Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicát elviszi a sas, meg...

A kiscicát elviszi a sas, meg az ilyen nagy madarak? Igen kicsi cicák, és nem merem őket egyedül kint hagyni, sőt ha sast látok az égen akkor be is szoktam vinni őket. Nem aggódom kicsit túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-esnek teljesen igaza van, a sasok messziről elkerülik amúgy is az embert. Sőt, szerintem te még soha sem láttál sast, maximum egerészölyvet, más ragadozót.


A 6-osra meg senki ne hallgasson, mert ekkora ökörségről még nem hallottam... Az összes ragadozó madár (és szinte minden madár) Magyarországon védettséget élvez, nem véletlenül. Nem ők a rosszak, csak élni akarnak. Ha számítanak az állataitok, akkor megfelelően kell őket védelmezni a ragadozó megsértése nélkül.

2017. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
:O
2017. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!