Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakótelepi macskások! Kiengedi...

Lakótelepi macskások! Kiengeditek a macsot az erkélyre?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik nem földszinti, vagy közel földszinti lakásban laknak.

Van felszerelve valami védőháló, sűrű rács, akármi? Vagy meg se fordul a macs fejében, hogy leugorjon? Esetleg ki se engeditek?



2013. jún. 13. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van,mindenképpen add ki rá a nemkevés pénzt,mert ha nemhülye a macska akkor is kivetheti magát egy madár után egy óvatlan pillanatban.én a zooplus on vettem,nem vet fel a pénz,mégis kiadtam 10 ezer ftot rá.harapásbiztosat vettem,de így állandó a nyugalmam ez ügybe' :)
2013. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Maxitabi ***** válasza:

Macskaháló kell, ezt ilyen néven árulják, Mo-n a trixie cégét lehet nagyobb állatos áruházakban kapni általában, többféle méretben. Nálam most 3. éve van fennt a legnagyobb, a 7.emeleten lakom és nem szeretném, ha valami történne.. Fekete színű, lentről nem is látszik semmi. Sok cica pusztult el, mert madár után ugrott, és ilyen magasból lezuhanva nem marad meg..

Azt kell kitalálnod, hogy hogyan tudod rögzíteni, és alulról felfelé befelé egy kicsit dőljön, mert akkor nem kapaszkodnak fel rá!!

2013. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 blackcats ***** válasza:
100%
2 cicám van 8. emeleten macskaháló van az erkélyen a konyha ablakában tyúkháló (ami fém és merev) itt nézelődhetnek. Amikor elmegyünk dolgozni kinyitjuk mind a két helyen (levegő és nézelődés végett) és tudom semmi bajuk nem lesz, tavaly óta így működünk :-) A sima szúnyogháló nem jó, mert áttudják szakítani a karmaikkal, Max a fém, de a macskaháló a legbiztonságosabb, ha tökéletesen van rögzítve. "Sajnos" a macska is ösztönösen cselekszik, ha repül valami az leakarja vadászni, és a probléma itt kezdődik, ha nincs védőháló! Nem olcsó befektetés, de higgy nekem, megéri!
2013. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Emeletesben lakom a másodikon, a szobámból nyílik az erkély, nyár volt nyitva volt. Éjjel 3 óra lehetett nagyba aludtam egyszer csak azt hallom elviharzik a macska az ágy mellett ki az erkélyre, fel a szélére, karmolás hang a párkányon majd egy puff és egy nyávogás :D Felugrottam kinéztem az meg ott ült lent a fal alatt, kiesett a balf*sz :D még az a jó hogy nem lépett le hanem megvárta amig leérek.
2013. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 23. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!