Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erkélyszomszéd macskája...

Erkélyszomszéd macskája mindig átjön a mi erkélyünkre. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egy kandúrról van szó. Már sokszor lepisilte az erkélyünket és az ottani szekrénybe is belepisilt, nem beszélve papucsokról. Tudnátok valami okos tanácsot adni?

2013. jún. 24. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a macskával nem tudsz beszélni, és nem tudod vele megértetni, hogy ez veszélyes is rá nézve + a pisilése illetlen és fertőző, ezért egyértelmű, hogy egyet tehetsz: a tulajával kell beszélned.
2013. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
költözzetek kertes házba!
2013. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha megtehetnénk. De ehhez meg kell nyernünk az ötöst. Egyébként meg mi lakunk itt régebb óta.
2013. jún. 24. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor tartsatok kutyát!
2013. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az nem kerül sokba, akkor vegyél sok citromot, narancsot, grapefruitot, mandarint (amelyik tetszik). Karikázd fel, és tegyél egyet-egyet mindenfelé. Nem mondom, hogy 100%-os, tutibiztos megoldás, de nekem bevált, amikor az asztalra felmászásról szoktattam le az enyémeket. :)

Szerintem egy próbát megér. :)

2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem számít, hogy ki-hol lakik régebb óta...

A gazdával kellene szépen beszélni, hogy tegyen akadályt az erkélyre, hogy ne tudjon átmászni, pl. macskaháló.

De ilyet te is felszerelhetsz.

2013. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Elfelejtettem írni, hogy miért mennek el a macskák ettől. Utálják a citrusok illatát. :)
2013. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. jún. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!