Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutyánk bántja a macskánkat!...

A kutyánk bántja a macskánkat!? Összeszokhatnak valaha? Vagy meg fogja enni a macskámat?

Figyelt kérdés
Máltai selyemkutya 6éves, nagy macska ellenes! Hazavittem egy kiscicát és hetek óta odáig jutottam, hogy megtudom neki mutatni tenyérből (mert a cica így nem tud elbújni, de az elmúlt két alkalommal majdnem megharapta a cicát, pedig az nem csinált semmit!A kutya szaglászta, majdnem nyalogatta is a fülét, aztán kapott egyet!

#kutya #macska #cica #bánthatja
2013. júl. 17. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz feltölteni videót? Csak mert szerintem nem biztos, hogy komolyan bántani akarják egymást. Így viszont, ha te közbeavatkozol az ismerkedésükbe, akkor sosem fogtok előre lépni. Az is lehet, hogy a kutya csak játszani akar vagy próbálgatja a határait az új jövevénynél. Le van mozgatva rendesen, foglalkozik vele eleget a gazdája? Oké, hogy kertben van, de sétálni akkor is vinni kell, különben nem éri elég új inger és "megbolondul".
2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nincs eleget foglalkozva vele olyan szempontból, inkább csak szeretgetve van! Nem tudok videót feltölteni sajnos, mert mire odakerülne a sor addigra a macskám élete a tét..Nem, biztos, hogy nem csak játszani akar...remeg a szája...és kap felé..konkrétan a fejét akarja bekapni..hidd el bántani akarja :( én ezt már nem bírom idegekkel.. nincs több ötlet...az állatorvos minden létező ötletet felsorolt és pofára esett amikor közöltem, hogy egyik sem vált be! Próbáltam ketrecbe...egyszer a macska egyszer a kutya..semmi
2013. aug. 5. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!