Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előfognak kerülni valaha?

Előfognak kerülni valaha?

Figyelt kérdés
Volt egy macskánk akit elütött egy autó. Neki volt 3-4 kis macskája 1-2x láttuk őket már mentek meg szerintem már rendesen ettek is mert amikor adtunk a fészkük elé kaját akkor elfogyott szóval vagy ők vagy az anyjuk ette meg. Aztán hirtelen eltüntek nem találom már őket ugyan ott és hát aggódok értük, vajon elő fognak kerülni valaha is??
2013. júl. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A kismacskák nyávognak ha éhesek, szóval menjetek ki az udvarra és hallgassátok, van-e valami motoszkálás, nyávogás. Túl messzire nem mehettek.
2013. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen de elég nagy telkünk van szóval nem tudom merre keressem..
2013. júl. 26. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh, nem szeretnék megbántani senkit, csak a saját sztorimat mesélem el: nemrég tudtam meg (pár éve), hogy a 15 évvel ezelőtti macskánk nem is tűnt el, csak anyámék elvitték valahova és kirakták. (többek között ezért se rajongok a szüleimért, immár harmincéves fejjel) peace!
2013. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy apuék nem vitték el sehova mert ők is szeretnék megtalálni őket.
2013. júl. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!