Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják sokan a macskákat?

Miért utálják sokan a macskákat?

Figyelt kérdés
Pl.olyat sosem lehet hallani,hogy "utálom a kutyákat",de a macskákat egy csomóan utálják.Miért van ez?A kutyákat,még ha nem is szereti őket mindenki,de senki sem utálja.A macskákat viszont a szemetek még a halálba is kívánnák.

2013. aug. 18. 13:55
1 2 3
 21/26 Quasar07 ***** válasza:
64%
Én például nem szeretem a kutyákat, de a kistestűeket még elviselem. Büdösek, és undik. Felugrálnak, nyalogatják az arcomat és hangosak. Én ezt nem szeretem, de ettől még nem is utálom őket.
2015. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nevetséges, hogy azzal indokolják hogy okosabb a macska, mert "önálló", azaz makacs, nem hallgat semmire, csak a hűtőajtóra. A jelleme teszi butává ezt az állatot."


Ha az emberi faj eltűnne, a macskák akkor is vígan élnék az életüket mivel nincsenek rászorulva az emberekre.


Az utolsó mondatodat rólad is el lehetne mondani.

2015. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

Macskákat megérteni kell egy bizonyos IQ szint.

Szerintem meg a legtökéletesebb teremtmények egyike.

2016. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Roadkill válasza:
25%
Jah k!rva értelmes állat,nálunk belemászott a fadarálóba és meghalt,a szomszéd macskái is folyton ide másznak a kutyák kajájára de porul járnak,örömel nézem hogy a kiskutyáim elropantják a gerincét azoknak a férges dögöknek!Na lehet lepontozni de én nem voltam és sose leszek macskás amit a macska tud azt a kutya is.
2017. aug. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves road kill, a te gerincedet kéne kiképzett Harci kutyákkal eltordelni, és ha még életben vagy, akkor a nyamvadt testedet bevagni a fadaraloba. Megerdemelned. Elmebeteg fasz.
2020. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Roadkill válasza:
Elnézést kedves 25-ös válaszoló,őhhh hogy is mondjam neked ezt,azt se tudom hogy miért vagy hogy került ki ez a válasz ide,mert a profilomat néha barát is használja ezért lehet ő írta vagyis nem az igazi Roadkill felhasználó,de az ő nevében is elnézést kérek ezért a trágár beszólásáért a macskákkal kapcsolatban,remélem megbocsájtod ezt a vétket,én meg addig elbeszélgettek a baráttal hogy ez mi,köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmemet kedves 25-ös rendezni fogom ezt a dolgot :)
2020. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!