Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica tulajdonosok! Ti hogyan...

Cica tulajdonosok! Ti hogyan takaritjatok az almot? Hogyan lehet "sporolni" az alommal?

Figyelt kérdés

Mar lassan 2 honapja van cicam.. es a ket honap alatt kozel 30 kg alom ment el.. gondoltam, ez eleg nagy pocsekolas. a gond szerintem a takaritasnal van. en 3-4 naponta cserelem a talcaban az egesz almot. Hogyan tudnam olcsobban meguszni? Tescos almot szoktunk venni, becsomosodik a pisitol.. ha a kakit es a pisit kilapatolnam, es potolnam az almot, akkor kevesebb alom hasznalodna el? Ha ez jo megoldas, akkor mennyi idokozonkent kell kitakaritani az egesz almot?

valaszokat elore is koszonom!:)



#sziámi #cica #alom #takarítá
2013. aug. 20. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én megőrölnék ha nem tudnám 3naponta cserélni az almot!!!

Ez lenne ez utolsó dolog ami spórólnék!!!

3naponta 7kiló alom,egy nagy és egy kicsi tálcába két cicának!!!

2013. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ki így, ki úgy. Vannak már nagyon jó minőségű almok (zooplus.hu, zoofast.hu) ahol külön rá is lehet keresni milyen típust akarsz.

Én 10 éve csomosodó almot használok. Nekem 2x15 kiló megy el egy hónapban. Sajnos nem a legolcsóbb. De megéri. Nincs szag, az almot lehet közvetlenül wc-be üríteni, amikor takarítod (nem dugítja el), és nem kell cserélni.

Megéri.

De sok fajta van. Nézegesd át, hogy melyik szimpaikusabb számodra, és a cicának is jó.

2013. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja! És ezek jó minőségűek is! Neked meg kevesebb is kellene belőle, mert egy cicád van ha jól értem. Aki két hónap alatt használta el, ugye?

Igaz nekem egy hónapra megy el a 30 kiló, de 3 cicám van!

2013. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 CapristoGirl válasza:
A Belamy Bianco-t használom, a 10 kg-os kiszerelést.. Szilikonosat nem ajánlom, főleg nem fiatal cicáknak, mert ahogy a szilikon a pisit is beszívja, a kis talpacskájukból is kiszívhatja a nedvességet, ami betegségekhez vezethet! A Belamy-t én úgy használom, hogy félig töltöm a tálat, és minden nap kiszedegetem a kakit és az összegyűlt pisit (mivel ez is ilyen csomósodós alom), majd mikor már pár nap múlva kevesebb az alom a kivétel miatt, öntök bele egy kicsit mellé, hogy legyen mit túrnia (:
2014. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!