Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal?

Mi történt a macskámmal?

Figyelt kérdés
A mai napon amikor itthon volt észrevettem, hogy az egyik szemére hunyorog. Nem nyitotta ki teljesen és ez engem nagyon is bosszant. Valaki tud valami okot mondani. Talán bele ment valami vagy fáj neki?

2013. szept. 5. 19:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy beléd köttem!!! Talán ha nem írtál volna haszontalan dolgot vagy ha nem is írtál volna, akkor szebb lett volna az élet. A büdös életedet senki nem veszi észre, és ezt nem tudod megemészteni, így rajtam vezeted le a bajodat. Fogd be a lepénylesőset, és húzz vissza a valóságba!
2013. szept. 7. 21:26
 12/13 A kérdező kommentje:
*kőtöttem
2013. szept. 7. 21:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! Egyetértek az első válaszoddal, de megjegyezném, hogy kettőtök közül TE kezdtél el ordibálni meg provokálni!
2013. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!