Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 17 éves cicám, lefogyott, az...

17 éves cicám, lefogyott, az utóbbi pár napban már alig eszik. Holnap viszem állatorvoshoz. Felkészülni a legrosszabbra azaz hogy esetleg elaltatják nem tudok, már a gondolattól is elsírom magam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gyűlölök mások előtt sírni, nagyon zavarban érzem magam miatta, viszont ha esetleg(bár remélem nem így lesz) elaltatják az én kicsikémet biztosa nem fogom tudni visszafogni magam. Valakinek van valami tippje,hogy hogy kerüljem el a kétségbeesett zokogást majd? :/
2013. szept. 27. 16:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ha már nem lehet vele mit tenni, te döntheted el, hogy elaltassák, vagy hazaviszed és megszépíted utolsó napjait.
2013. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt semmi esetre se szeretném,hogy tovább szenvedjen(ha szenved). Gondolom neki se jó,hogy nem igazán eszik már semmit csak gubbaszt egy helyben. Csakis a legjobbat szeretném neki. Így ha esetleg azt mondja a doki,hogy ő ezt javasolná nem mondok nemet bármennyire is fáj.
2013. szept. 27. 16:41
 3/34 anonim ***** válasza:
71%

En nem vinnem el.

Maradjon otthon, a megszokott, szeretett kornyezeteben veled, szeretgesd, simogasd.

Ha nincs fajdalma, nem szenved, ne az allatorvosi rendeloben legyen vege az eletenek az asztalon.

Mi is igy voltunk par honapja, amikor a 10 eves cicank meghalt, nem vittuk el, este meg simogattam, mondtam neki, hogy nagyon szeretem, es reggelre elaludt, nem ebredt fel tobbe.

2013. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Latnad, ha szenvedne, hidd el.

Ha meg ugy is dontesz, hogy altatas, akkor is hazaviheted, es kimegy az orvos hazhoz, es otthon altatja el.

2013. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%

nagyon szurkolok h minden rendben legyen ! :) reméljük nem kerül rá sor de ha ez számít valamit én is hihetetlenül zokognék de szerintem ezzel a legtöbb ember így van . gondolj arra h te eddig mindig megadtad a cicának amit csak lehetett és boldogságban élt.egyébként ha télleg szenved az altatás a legjobb megoldás neki :(


jobbulást nektek és télleg a legjobakat :)

2013. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

én sem szoktam sírni mások előtt, de mikor a cicámról kiderült h menthetetlen de próbálták megmenteni, 5 órát zokogtam az állatkórház egyik rendelőjében vele folyamatosan..Nem hinném h ilyenkor eszébe jut bárkinek a külvilág egyáltalán..

de drukkolok a cicádnak, lehet csak egy átmeneti rosszabb időszak!!

2013. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) Én is remélem hogy ez csak átmeneti. A két kezemmel neveltem fel cumisüveggel, én 8 éves voltam csak... pár napos volt mikor meghalt a mamacica. Rettentően a szívemhez nőtt.
2013. szept. 27. 17:11
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Es amugy nyugi, az allatorvosok megszoktak ezt.

Amikor en vittem a beteg cicamat, meg csak beleptunk az ajton, csak zokogni tudtam.

Mondta az orvosom, hogy olyan hetuk volt, hogy nagyon sokan sirtak, mert sok beteg allatot vittet.

Minden gazdi sir, aki szereti a cicajat, kutyajat.

2013. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha családtagként szeretted (ahogy én is családtagként kezelem és kezeltem is a cicáimat), akkor természetes, hogy igenis meggyászolod. Aki ezt nem képes felfogni, az vagy érzelmileg degenerált, vagy soha nem volt szeretetteljes kapcsolata semmiféle állattal, de még talán emberrel sem.

17 év nagyon szép kor egy cicánál. Gondolj arra, mennyi szép percet adtatok egymásnak, és szeretgesd, tedd széppé utolsó napjait.

Légy erős, az elmúlás sosem könnyű.

2013. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, igyekszem.:) Voltam ma vele dokinál, igazából nem nagyon tudott semmiféle tanáccsal szolgálni, mert megvizsgálta és azt mondta,hogy tény,hogy jóval soványabb mint aminek lennie kéne de elvileg makk egészséges. Fogai rendben, szóval biztos nem az akadályozza a kajálásban.(Erre is gondoltam ugyanis). Azt mondta,hogy ez sajnos az öregedéssel jár.:/

Kaptunk pár tippet mondjuk,hogy melyik fajta kajákat kellene adni neki, megpróbáljuk azokkal hátha...

2013. szept. 28. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!