Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 17 éves cicám, lefogyott, az...

17 éves cicám, lefogyott, az utóbbi pár napban már alig eszik. Holnap viszem állatorvoshoz. Felkészülni a legrosszabbra azaz hogy esetleg elaltatják nem tudok, már a gondolattól is elsírom magam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gyűlölök mások előtt sírni, nagyon zavarban érzem magam miatta, viszont ha esetleg(bár remélem nem így lesz) elaltatják az én kicsikémet biztosa nem fogom tudni visszafogni magam. Valakinek van valami tippje,hogy hogy kerüljem el a kétségbeesett zokogást majd? :/
2013. szept. 27. 16:38
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
:) Picit engem is de nem baj.:D Azért örülök neki.:D Köszi. ;)
2013. okt. 10. 08:15
 22/34 A kérdező kommentje:
Neked van cicád, kutyád, valamid? :)
2013. okt. 10. 08:44
 23/34 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 4 hónapos gyönyörű kislány cicusom. :) Kis cirmos cica, nagyon kis bújós, érzem rajta hogy szeret engem. :) Nagyon sok szeretet ad nekem. :) És persze én is megpróbálok mindent megadni neki.
2013. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult a macsek most szerdán kora reggel.:((
2013. nov. 8. 19:30
 25/34 anonim ***** válasza:

:((

Kis drága, remélem hogy jó helyre került vagy akármi is van ilyenkor.

Neked sok erőt kívánok.

2013. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szólj ha szeretnél beszélgetni...
2013. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, őszinte részvétem.
2013. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Sajnálom a cicádat és remélem, hogy jól vagy! Nem mindenki mondhatja el ám, hogy 17 évig élt a macskája, azért ez elég szép kor.
2013. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nagyon kivagyok miatta még mindig. Ráadásul a "legjobb",hogy előző este már rosszul volt eléggé,szenvedett...láttam rajta,hogy feladta már. Elmentem a dokihoz és én kértem hogy ne hagyjuk tovább szenvedni. Lógott a feje egész nap, ki volt tágulva a pupillája,nem tudott menni rendesen csak támolygott. Mintha nem lett volna magánál. A doki viszont azt mondta,hogy beköt neki egy infúziót és meglátjuk mi lesz. Nem örültem neki megmondom őszintén mert hazavittem és semmit sem segített neki, jóval utána is ebben az állapotban volt. Hajnali 4től reggel 8ig nyávogott panaszosan, karmolta a szőnyeget, szenvedett iszonyúan.Persze a kerületi ügyelet baszta felvenni a telefont.
2013. nov. 11. 11:17
 30/34 A kérdező kommentje:
Hívtam mást is de senki "nem ért rá". Borzalmas,hogy sehonnan nem kaptam segítséget. Már vártam,hogy vége legyen a szenvedésének. Úristen, soha többet nem akarok ilyet átélni. Hát még neki milyen lehetett de már nem fáj neki, már nem szenved. Piszokul hiányzik. :(
2013. nov. 11. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!