Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 17 éves cicám, lefogyott, az...

17 éves cicám, lefogyott, az utóbbi pár napban már alig eszik. Holnap viszem állatorvoshoz. Felkészülni a legrosszabbra azaz hogy esetleg elaltatják nem tudok, már a gondolattól is elsírom magam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gyűlölök mások előtt sírni, nagyon zavarban érzem magam miatta, viszont ha esetleg(bár remélem nem így lesz) elaltatják az én kicsikémet biztosa nem fogom tudni visszafogni magam. Valakinek van valami tippje,hogy hogy kerüljem el a kétségbeesett zokogást majd? :/
2013. szept. 27. 16:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicusod?
2013. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Most jobban.:) El vittem egy egy hetes infúziós kezeslére. Kapott mindenféle vitamint, immunerősítőt, étvágynövelőt. Most eszik rendesen,jobb a kedve is, aktívabb egy picit. Csak hát... ki tudja meddig. :/ A doki is mondta,hogy csodát ő se tud tenni de most ezzel nem foglalkozom. Borzalmasan örülök,hogy jobban van kicsit.:)
2013. okt. 6. 11:10
 13/34 anonim ***** válasza:
Én is örülök és ő is biztosan hogy ilyen szerető gazdija van :)!
2013. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Meg sok boldog idot egyutt. :)
2013. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Remélem is,hogy még sokáig itt lesz. Előző cicum 21 évig élt,bízom benne,hogy legalább eddig fog Ő is.:)

2013. okt. 7. 10:20
 16/34 anonim ***** válasza:
De jó. :) Akkor te már elég idős lehetsz :O ha megkérdeztem, akkor mennyi idős vagy? :)
2013. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok. :) 4 éves voltam mikor elkezdődött nálam a cica mánia. :D
2013. okt. 8. 08:56
 18/34 anonim ***** válasza:
Jah, értem. :) És hogy vagytok? :)
2013. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Jól, jól. Minden okés. ;) Van étvágy...van életkedv. Egyelőre minden a legnagyobb rendben.
2013. okt. 9. 21:40
 20/34 anonim ***** válasza:

Örülök. :)

[kicsit meglep, hogy ennyire érdekel hogy cica és gazdija jólléte, úgy hogy nem ismerlek Titeket. :) ]

2013. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!