Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sírok utána 1 óráig?

Miért sírok utána 1 óráig?

Figyelt kérdés
Ma anyu ment táncra,és talált a kertünkben egy olyan 4-5-6 hónapos kiscicát,szép volt a szőre,csak az egyik pofája fel volt dagadva.Felhívtam aput,hogy mi legyen vele?Azt mondta rakjam ki a ház elé.Előtte az ölembe vettem és játszottam vele.Dorombolt meg megjelölt.Még aludt is egy 5 percet az ölemben.Nagyon állatbarát vagyok,és erre ki kellet raknom.És ott nyávogott a házunk előtt.de elötte 3-szor visszafutott.

2013. okt. 10. 18:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem raktam volna ki. Amúgy itt most mi a kérdés? Elvihettétek volna valami menhelyre, vagy ne adj isten be is fogadhattátok volna. Most valószínűleg elüti majd valami autó vagy csupán éhen hal. Gratulálok!
2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
képzeld nem tudjuk menhelyre vinni,mert senki sincs itthon,befogadni nem tudjuk,mert van egy nagy kutyánk aki megnyuvasztaná.és képzeld,láttam,hogy valaki elviszi
2013. okt. 10. 18:17
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Apukád nagyon emberséges...

ha majd öreg lesz és magatehetetlen, őt is rakd ki a ház elé, hiszen erre tanított. Te pedig azért sírsz utána egy órája, mert pontosan tudod, mekkora szemétséget csináltál: magadhoz édesgetted, aztán kidobtad, valószínűleg pár napon belül meg fog halni szegényke. :(

2013. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Még talán megtalálod, menj keresd meg! Később nagyon fogod bánni, hogy hagytad magad lebeszélni. Próbáld meg meggyőzni a szüleidet. Mondd nekik, hogy csak ideiglenesen fogadtad be, amíg el nem viszitek egy menhelyre. Ha van egy kis együttérzés bennük, akkor az alatt az egy nap alatt úgyis annyira megszeretik, hogy el sem akarják majd engedni. Én így voltam apukámmal, most meg el sem lehet választani őket egymástól.

Ha pedig mégsem akarják megtartani, vigyétek be egy menhelyre, vagy próbáljatok ismerősöknél körbekérdezni. Ha nem is sikerül semmi, legalább te mindent megtettél.

2013. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ennek mi értelme volt?Hm?Ha tényleg annyira állatbarát vagy legalább otthon kerestél volna neki!!!Mikor gyerek voltam kb. 6 alkalommal volt ilyen helyzet.Édesanyám mindig megengedte,hogy befogadjak egy macskát,de édesapám(ő is állatbarát)nem engedte,én viszont harcoltam vele és megmentettem rengeteg cicát.Én harcoltam volna érte,mégiscsak egy élet!


Bűntudatod van azért sírsz.

2013. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,nekünk is volt 2 kutyánk!
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Arra a kis időre egy külön szobában is el lehetett volna, elválasztva a kutyától.
2013. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Azért sírsz, mert nem tudtad (nem akartad igazán) magadhoz venni, és most félsz, hogy mi lesz vele.

Én minden követ megmozgattam volna a helyedben.Lehetett volna tenni valamit a kirakás helyett.

2013. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 piriiiiii ***** válasza:
5%
Jaj, most itt a sok nagy szent állatbarát, király és igaz, tiszta, becsületes ember...
2013. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Igen szerinetm is az lenne a legjobb megoldás ha megkeresnéd! Tudod sose hagyjon el a remény :) a szüleidet rábeszélheted ugyanez volt anyukámmal is ez volt 12 éve talált egy kölyök kutyát az útesten szaladgálni hazavitte aminek apu nem nagyon örült el akrta vinni menhelyre de a végén nagy megszeretee és mi is ez a kutyus már 13 éves és nagyon nagyon szeretjük :)
2013. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!