Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sírok utána 1 óráig?

Miért sírok utána 1 óráig?

Figyelt kérdés
Ma anyu ment táncra,és talált a kertünkben egy olyan 4-5-6 hónapos kiscicát,szép volt a szőre,csak az egyik pofája fel volt dagadva.Felhívtam aput,hogy mi legyen vele?Azt mondta rakjam ki a ház elé.Előtte az ölembe vettem és játszottam vele.Dorombolt meg megjelölt.Még aludt is egy 5 percet az ölemben.Nagyon állatbarát vagyok,és erre ki kellet raknom.És ott nyávogott a házunk előtt.de elötte 3-szor visszafutott.

2013. okt. 10. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Mert megszeretted?Amugy mér raktátok ki a ház elé?!
2013. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
én nem akartam,és amúgy is hogy keressek meg egy olyan cicát amit valaki magához vett és otthont adott neki?!
2013. okt. 10. 18:36
 13/22 anonim ***** válasza:

Akkor már sehogy.

Örülj neki, hogy otthonra talált, és talán szép élete lesz. :)

2013. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
igen,de aput rá fogom venni,hogy legyen egy macskánk és a szobámba lesz.de természetesen megoldjuk,hogy felügyelet nélkül ne menjen ki az udvarra,hogy ne üthesse el az autó.a szobám olyan 3X5 méter (3 méter széles,5 méter hosszú).meg arra kell figyelnem,hogy amikor a mókusomat takarítom,akkor a macska egy korlátozott részen legyen,hogy ne tudja megenni a mókimat :)
2013. okt. 10. 18:44
 15/22 anonim ***** válasza:
Jézusom. Erről nem volt szó. Egy pici szobába zárva tartanál egy macskát plusz mókusketrecet? Akkor inkább mondj le róla, ez állatkínzás. A mókusnak folyamatos stressz, a macskának túl ingerszegény környezet.
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de azért nyilván ki megyek vele az udvarra,játszok vele sokat.szinte majdnem csak hogy nem is fogok géphez ülni,maximum az informatika házi feladatot megcsinálni
2013. okt. 10. 18:54
 17/22 A kérdező kommentje:
vélemény?jöhet hideg meleg
2013. okt. 10. 19:01
 18/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, a szobacica nagyon-nagy felelőség! Arról szó se lehet, hogy egyetlen-egy szobába legyen bezárva, mert igen az állatkínzás! Ha mindenképpen ki akarod vinni, akkor sétáltatnod kell, de ha azt elkezded, akkor rendszeresen ki kell vele járni, mert vágyni fog a kinti világba. Az még jó, ha egy-két ajtót becsuksz, hogy oda ne menjen be, de neki is kell hely, muszáj elengedni a házba. Kell neki alom, és azt is ki kell tapasztalni, hogy hol szereti végezni a dolgát, mert ha olyan helyen van, ahol nem tetszik neki, akkor bizony a szőnyegre fog piszkítani. Muszáj ivartalanítani, különben szenvedni fog, és nem hagy majd titeket aludni, meg kell nevelni, hogy hova mehet, és hova nem, kell neki egy saját kuckó, és kaparófa, mert különben tönkreteszi a bútorokat és el kell búcsúznotok a szoba növényektől, mert azokat tuti tönkre fogja tenni. És attól, hogy szobacica, még be kell neki adatnod a oltásokat, és el kell vinni dokihoz. És ha olyan a kerítésetek, hogy ki tud rajta menni, akkor nem lehet felügyelet nélkül a kertben. És ha bent van, akkor rendszeresen kell fésülni, és fürdetni. Ha ezek nincsenek meg, akkor szenvedni fog a cica, szóval így gondold át, hogy tudsz-r róla gondoskodni! A mókusok csak a legkisebb problémát jelentik, és egy hörcsög, vagy egy mókus sokkal kevesebb törődést igényel, mint egy macska, vagy egy kutya! És ezt meg kell beszélned a szüleiddel is, hiszen a minden napi kaja sincs ingyen, márpedig arra is szüksége lesz a cicának!
2013. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És ha esetleg megunod a gondozását, akkor sem szabad elhanyagolni! És persze, hogy fogsz játszani vele, hiszen ha nem tennéd, akkor mivel kötné le magát? És mondom, hogy nem szabad elhanyagolni, egy cica kb. 15-16 évig él és addig is kell gondoskodnod róla!!!!
2013. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A fajtájáról még nem is beszéltünk, mert nagyon nem mindegy, hogy perzsa cica, vagy egyszerű házi macska. Mert pl ha perzs, akkor minimum naponta fésülnöd kell.
2013. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!