Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig várjak rá? Még előkerül...

Meddig várjak rá? Még előkerülhet a cicám?

Figyelt kérdés
2 napja tűnt el az 1 éves, ivartalanított fiú cicám. Mindig itthonülős volt (kicsikorában elmászkált, de mióta ivartalanítva lett, azóta abszolút nem). Mivel főút mellett lakunk, alaposan átnéztem mindent, de az úton nem üthették el, nem volt sem a teteme, sem vér az úton vagy annak közelében. Már az egész környéket bejártuk és hívtuk őt, de nem jött haza. Nagyon féltem, lehet, hogy elkapta valami vadállat? Mennyire lehetséges, hogy egy róka vagy vaddisznó elkap egy macskát? Nagyon ügyes cica, gyors, és félős is, nem hiszem, hogy idegen ember vagy nagy állat (pl lovak vannak a házunk mögötti telken) közelébe mert volna menni. De mégis hogy szívódhat így fel egy 1 éves macska? Mióta ivartalanítva lett, egy délutánnál tovább még sosem maradt el.
2013. okt. 11. 14:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
de ha nem kerül elő hetek után akkor gondold azt hogy be fogatta valaki nyugodj meg
2013. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy ilyen kis faluban csak úgy befogadnák, hisz nagy cica már és látszik rajta, hogy jól volt tartva. Volt nyakörve is, így biztosan nem nézik kóbor cicának.
2013. okt. 16. 21:44
 23/26 A kérdező kommentje:
Ma előkerült a cica! Kissé koszosan, bogáncsokkal tele, de meglett! Magától jött haza, nagyon nyávogott, de nem volt különösebben sovány. Nagyon örülök, nem hittem, hogy még hazajöhet. :)
2013. okt. 17. 11:18
 24/26 anonim ***** válasza:
Öröm és boldogság :D
2013. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
gratulálok én is örülök!!!!!:D
2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 borcsi02 ***** válasza:

De jóóóóóóóóóóóóó!

Ez a hír most feldobta a napomat!:) Úgy örülök! Éreztem én!:)

Látod, nem szabad feladni a reményt, mindig várni kell haza a cicánkat, mert ahol szeretik, és ahol az otthona van, oda biztosan hazamegy, ha tud, ez ösztönösen benne van mindannyiunkban, nem?:)

Kíváncsi lennék, hol kóválygott, lehet, hogy megkergették és eltévedt, és mostanra ért haza, de lehet, hogy tényleg bezárták. Érdekes. Vajon most hogyan lesz tovább? Remélem, nem fog rákapni a csavargásra. Most biztosan regenerálódik pár napot és remélhetőleg kétszer is meggondolja majd, mielőtt megint elindul egy ilyen kis túrára!:)

2013. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!