Kezdőoldal » Állatok » Macskák » E0ltünt a macskám mi a teendö?

E0ltünt a macskám mi a teendö?

Figyelt kérdés
már vagy 5 napja eltünt 3 éves kanmacska vajon elökerül még
2014. febr. 22. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Plakátolj, fb-on oszd meg, ilyenek.


Menj be a közeli menhelyekre, sintértelepre...

2014. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ok
2014. febr. 22. 16:29
 3/15 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy dugni ment. Tavaszodik. Ha ez a helyzet akkor valszeg előkerül.
2014. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem mivel az én macskám nem nagyon szokott de lehet
2014. febr. 22. 16:36
 5/15 anonim ***** válasza:

3. ahogy az is valószínű, hogy nem kerül elő. Mostanában az átlagosnál is több elütött macskát látok, pont a párzási időszak miatt. Se nem hall, se nem lát, csak rohan vagy a nőstények miatt, vagy azért, mert épp nagy verekedésbe van.


Ha eltűnik a macskád sose ülj ölbe tett kézzel napokig. Ha segítségre van szüksége 5 nap után szarra se mégy. Sokszor jönne, csak nem tud...


Mindenesetre még mindig elkezdhetsz plakátolni, esténként keresni, szólongatni a környéken, menhelyek oldalát is nézheted, hátha odakerült.


Tudom, hogy mindig vannak, akik beírják, hogy csak dugni ment és hazajön, de ivaros kandúrnál, ami párzási időszakban eltűnt, az a valószínűbb, hogy a sehall selát módon történő rohanásban baleset érte és sose látod többet.

2014. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon fontos nekem 12:00 kor kopogtatot azajton 2 és fél éve került hozánk
2014. febr. 22. 16:46
 7/15 A kérdező kommentje:
egy éve is volt hogy három napig eltünt azt hirtelen elükerült
2014. febr. 22. 16:52
 8/15 A kérdező kommentje:
bizom benne hogy elö kerül mert multkor is elökerült vagy lehet hogy valaki befogadta azt nem tud elszökni remélem elökerül
2014. febr. 22. 17:00
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
A helyedben nem itt ülnék és írogatnék hanem plakátolnék és keresném!!!
2014. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kor-Nelly ***** válasza:
Lehet, hogy túl messzire ment, olyan környékre, amit nem nagyon ismer. Ha valaki elkezdi etetni (mert azt hiszi, hogy "hajléktalan"), akkor odaszokhat. Macska nagyon sok helyen lehet. Nekem egyszer az egyik ivartalanított kandúrom 6 nap után került elő makk egészségesen, egy ivartalanított nőstényem 10 nap után csont soványan. Aztán volt olyan kettő is, akik szintén ivartalanítottak voltak, napi rendszerességgel hazajártak, aztán egyszer nem jöttek, azóta is várom őket. Januárban ivaros lány cicám lépett meg. Szerintem legveszélyesebb az állatokra maga a rosszakaratú ember. De remélem a tiéd hazamegy! A szomszédokat kérdezd meg, hogy nem zárták e be véletlenül pincébe, padlásra. Egy 3 éves kandúrnak már nagy vadászterülete lehet. Esetleg még érdeklődni lehet, hogy hová viszik a talált cicákat (menhely, gyepmesteri telep). De mivel egy cica viszonylag "jól" megél az utcán és el is tud bújni, így nem biztos, hogy leadták valahol.
2014. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!