Kezdőoldal » Állatok » Macskák » E0ltünt a macskám mi a teendö?

E0ltünt a macskám mi a teendö?

Figyelt kérdés
már vagy 5 napja eltünt 3 éves kanmacska vajon elökerül még
2014. febr. 22. 16:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igazábol a mamán szerdán látta utoljára hivogattam is meg kerestem is lehet hogy holnap itt lesz már multkor is haza jött addig is bizom hogy hazajön holbap meg megteszek mindent hogy elükerüljön
2014. febr. 22. 18:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom ki hogy van vele, de ha az én cicám tűnne el, én tűvé tenném érte a várost és meg sem állnék, míg elő nem kerül... Életem egyik legdurvább félelme... Mondjuk ő szobacica és életében ki nem tette a lábát a lakásból... Akkor sem megy ki a teraszra sem, ha nyitva van az ajtó, max addig, míg megyünk a kozmetikushoz nyiratkozni (de akkor is boxban)...

Tehát nekem fura, hogy 5 napja várod. Párom kandúrja szokott így meglépni csajozni, de ő is mindig hót rossz állapotban kerül haza (ivartalan). Én nem látnék sok esélyt rá, hogy hazakeveredne...

2014. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
másnak is előkerúlt remélem hogy holnap hazajőn
2014. febr. 22. 21:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kerül haza, ivaros kandúr, valami elütötte. De nem mindegy neked, úgyis leszarod, csak gépezel egész nap, aztán várod a csodát.
2014. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni de nekem is elment a macskám (párzás), hazajött 5 nap múlva úgy, hogy nem evett és nem ivott, bevittük az állatkorházba és találtak benne egy sörétes golyót! De kiműtöttrék belőle és túlélte. Ez múlt szerdán történt!
2014. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!