Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktam etetni a szomszéd...

Szoktam etetni a szomszéd macskát! Benyújthatom a számlám a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Mindig jön mikor etetem a macsk

ám, és kiturná a saját táljából! Ezért adok neki klülön! De már unom, hogy a macskámnak a konzerv felét Ő zabálja meg...


Most benyújthatom a számlám a szomszédnak(pár ezer forint minimum)



2014. febr. 24. 14:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Senki sem kényszerít arra, hogy etesd. Ha odaszoktattad akkor így jártál. Kergesd el és kész vagy adj neki enni. De tuti nem fogja kifizetni neked senki...
2014. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
:D ... remélem ez csak vicc ! Már ,hogy nyújthatnád be a számlát ?! Nem kért a szomszéd rá,hogy enni adj a macskájának .Ha nem akarod etetni a másikat , a sajátodat olyan helyen etesd ,ahol a másik nem férhet hozzá. Ezt egyébként te rontottad el .. Te szoktattad oda magatokhoz ,hogy mindig etetted .
2014. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
pisztolyt tartott a fejedhez a szomszéd hogy etesd a macskját? vagy netán a macska maga? :D a kutya nem kért rá hogy etesd a szomszéd macskáját... oda pofátlankodik, vedd el a kaját, locsold le egy vödör vizzel, csapj rá a seprűvel a seggére...
2014. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan benyújthatod, de ki mondta hogy etessed? Mi van akkor ha másik valaki is eteti, és netalán megmérgezi?Örülhetsz ha nem ver nyakon.
2014. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Még ha tudna róla a szomszédod, akkor sem. Csak ha szóban vagy írásban kifejezetten megegyeztetek (jogilag szerződést kötöttetek), hogy te vállalod a macskájának az etetését, ő meg vállalja, hogy cserébe fizet neked valamennyit.
2014. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De én nem akarom seprüvel megcsapni!
2014. febr. 24. 14:54
 7/28 EagleHUN ***** válasza:
100%
Ne is csapd seprűvel. A vízzel való locsolgatás meg az erős "SICC" elég lesz neki.
2014. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ne találnál az etetés idejére olyan helyet, ahol csak a te macskád tudja megenni.
2014. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Etesd bent.


Nekünk volt pár cicánk akik odaszoktak mert etettük őket. Persze mi senkinek sem nyújtottunk be számlát, mivel nem kaptak ott enni ahol laktak, befogadtuk őket.

2014. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De neki van otthona! Rendesen ha haza jöttek szalad oda! Meg hívják is, hogy kaját adjanak neki, akkor elszelel!
2014. febr. 24. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!