Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktam etetni a szomszéd...

Szoktam etetni a szomszéd macskát! Benyújthatom a számlám a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Mindig jön mikor etetem a macsk

ám, és kiturná a saját táljából! Ezért adok neki klülön! De már unom, hogy a macskámnak a konzerv felét Ő zabálja meg...


Most benyújthatom a számlám a szomszédnak(pár ezer forint minimum)



2014. febr. 24. 14:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Elég egy-két kép arról, hogy bemegy hozzád a kertbe, és már mehet is az állatorvosi számla hozzád. Ezt én a kutyámnál játszottam be, mikor megláttam, hogy a szomszéd moslékkal eteti, ott volt a videós bizonyíték, és azóta, hogy a kutyám bélműtétjének az árát rajta vertem le, valahogy elment a kedve az egésztől. Úgyhogy aztán ne pattogj majd, ha miattad lesz a macska beteg, és a gazdája JOGOSAN veled fizetteti meg az árát.
2014. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam, ugyan eszem ágában sincs a számlával foglalkozni, sokkal inkább érdekel, vajon hogyan tudnám elküldeni őket, mivel már otthon eléggé ki vannak akadva, hogy az utca összes macskáját én etetem, na meg még a sajátom is ott van! Már több hete nem kapnak, de nem mennek el! Átjárnak kajálni a szomszédba és visszajönnek aludni! Kedves kérdező, most hagyd abba, míg el nem durvul a helyzet, esetleg több macska is odaszokik, rosszul fogsz járni és elég nehéz azt mondani, hogy nincs több kaja bocsi! Én már megbántam az egészet! És megbántam, hogy nem hallgattam a páromra, aki azt mondta, "ne etesd, van gazdája..figyeld meg ide fognak szokni és baj lesz belőle" És igaza lett... Ennyit tudok tanácsolni, ne a számlával foglalkozz, lehet ettől nagyobb gondod is!!
2014. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

A macska BÁRHOVA bemehet, szerintem csak a 3 méteres betonfal az akadály számára! AKKOR LEFOTÓZOM, HOGY AZ ÉN MACSKÁM MEGY MÁSHOZ, ÉS KÜLDÖM NEKIK A 30 EZRES CSEKKET "MŰTÉT" CÍMSZÓVAL!

eKKORA KAMUT ISTENEM!

2014. febr. 25. 09:19
 24/28 anonim ***** válasza:
Na látod, ez a jellemző arra az emberre, aki más állatát falatja. Addig édi, éhes cica, amíg nálad kuncsorog, odaszoktatod, elcsalod az eredeti családtól, de ha valami baja lesz MIATTAD, akkor már nem vállalsz érte felelősséget. Az én gyökér szomszédom sem fogta fel, amíg per nem lett belőle. (Igen, kitaláltad, én vagyok az aki a kutyája műtétét a szomszéddal fizettette meg, mert onnantól kezdve, hogy kamerával felvettem, mit dob át a kerítésen a szomszéd, és mit találtak a kutya beleiben, már nem volt kérdés, hogy ki okozta a bajt) Ahelyett, hogy itt pattogsz gyk-n, és a saját véleményedet akarod visszahallani a válaszolóktól (ami három oldalon keresztül sem sikerült), már rég kitalálhattál volna valamit, hogy azt a macskát távol tartsd, és azt a pár ezer forintot, amit eddig tök fölöslegesen más állatba tukmáltál (ami eleve is dagadt, te magad mondtad) vehetnél a saját állatkádnak valamit, mert ezt a pénzt az életbe nem fogod viszontlátni, sőt, örülj, ha nem lesz beteg tőle a macska, vagy ahogy az előbb írták, még vagy 20 hozzádszokik. De meg is érdemelnéd, az ilyen ember már csak a következményekből tanul...
2014. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Íme egy biztonságos kerítés, amin nem szökik ki a macska:

[link]

Nekem nem ilyenem van, az én cicám szobacica.

Ez a kerítés elég költséges és nem is egy szépség.

De miután a szomszédasszony lemérgezte a házicicámat, amit imádtam, és aztán közölte, hogy miért engedem be a kertjébe az állatomat, elhatároztam, hogy inkább megfosztom a másik cicust a szabadságtól, minthogy elüssék, lemérgezzék, vagy bántsák. Szóval nem nevezném magam olyan embernek, aki bántja a macskákat, meg ilyesmi.

És mindenki tartsa a saját állatát a kertjében, még mielőtt baja lesz!

2014. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a kerítéssel kapcsolatban nem az utolsó, hanem az 15. válaszoló kérdezett. Egyébként megértem, ha valakinek mégis kóborol a cicája, mert nem teheti meg, hogy bent maradjon a kertben, de én mégis félek kiengedni, azok után, ami történt.
2014. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Laura012 ***** válasza:
Hát ha összeszámolnám hogy mi hány idegen macskát etettünk a mieink mellett azt hiszem még holnap is itt ülnénk. Állandóan megették a saját macskáink elöl a kaját, tudtuk hogy ki a macskák gazdája de ott csak akkor kaptak enni amikor volt valaki aki adott nekik. Ha én is odamentem volna hozzájuk egy számlával hogy most figyelj az én macskámnak nem jutott kaja mert a tiéd megzabálta és fizess 6000ft-ot amit havonta költök a macskáidra, na ha így állítottam volna oda tuti kiröhögött volna. Sajnos a macska ilyen oda megy ahol enni kap, elég neki egyszer adni onnantól oda fog járni. Egy macskát nem lehet megkötni így-is úgy-is elfog menni valahova ahol megsajnálják és befogadják csak ki kell várni hogy mikor megy el. Egyébként én szerintem sem jó hogy az én macskámnak nem jut kaja mert az idegen megeszi ezért fogom a söprűt és elkergetem, azóta nem jönnek. Nem kell sajnálni hogy baja lesz nem kell rá ütni és akkor tuti nem lesz baja én sem ütök rá csak megkergetem a söprűvel és akkor megijed majd elmegy. Tessék elkergetni nem kell sajnálni!!!!
2014. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Szerintem vigyázz ezzel. Ha már odaszokott akkor

mindig oda fog menni. Márpedig ha a szomszéd nem ad

neki és te sem akk. az a macska éhezik. Ergo; el fog pusztulni

2014. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!