Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe tegyem a macskámat,...

Mibe tegyem a macskámat, mikor szülni készül?

Figyelt kérdés
a macskám hamarosan szülni fog, és nem tudom, hogy mibe tegyem. hallottam, hogy egy karton dobozt ki kell bélelni valamivel. de magától odamegy, vagy majd én tegyem bele? ha már a macskámnak akkora a hasa, hogy kicsit lelóg evés közben, már érződik és látszik, ahogyan mozognak a kicsik, sokat alszik, akkor kb. hányadik napja terhes? kérlek írjatok az ellésről, mert még sosem volt terhes macskám. eléggé tapasztalatlan vagyok, ezért ha lehet minél több videót küldjetek, vagy akármilyen linkeket!

2014. márc. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
nézd meg a képeket az oldalamon! szerinted mikor szül?
2014. márc. 5. 18:17
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik nem maradnak meg. Ha nagyon akarod őket várd meg még felnől ez az alom és akkor ivartalanitathatod. De figyelj!!! Ne akarj kiscicákat. Tudom ,hogy aranyosak ,cukik de aki kiscicát akar az a menhelyre megy és nem háztól fogad örökbe. A menhelyek tele vannak. Azokat az állatokat százával altatják el a ti kiscicáitok miatt. Gondolkozz el ezen. 100 cica vagy 3 cica.
2014. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
de miből gondolod, hogy nem maradnak meg? nem igazán értem...
2014. márc. 5. 18:24
 14/42 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanitatod most akkor nem maradnak meg a kicsik.
2014. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
és ha nem ivartalaníttatom? tovább élnek?
2014. márc. 5. 18:32
 16/42 anonim ***** válasza:
Az anyacica vagy a kicsik?
2014. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
háát... mind a kettőt, de inkább az anyacicát! de nagyin szeretnék kölyköket! de most miért nem lehetnek kölykök? tiszta egészség a macskám! miért ne kehetne az anacica és a kiscicák is?
2014. márc. 5. 18:39
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért6 egészséges ,mert még fiatal. Ha ivartalanitattod őt akkor a kiscicák meg sem születnek. Az anyacica viszont 18 vagy akár még több évig is elélhet. Olvasd el ezt:Ebben minden bennevan: [link]
2014. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
de muszáj ivartalanítani? mi lessz, ha szülés után ivartalaníttatom? szerintem semmi. akkor hogy születnek meg máshol egészségesen a cicusok?
2014. márc. 5. 18:52
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted...Elolvastad az előnyöket??? Máshol sem születnek meg egészségesen a macskák. IGEN MUSZÁJ!!!
2014. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!