Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe tegyem a macskámat,...

Mibe tegyem a macskámat, mikor szülni készül?

Figyelt kérdés
a macskám hamarosan szülni fog, és nem tudom, hogy mibe tegyem. hallottam, hogy egy karton dobozt ki kell bélelni valamivel. de magától odamegy, vagy majd én tegyem bele? ha már a macskámnak akkora a hasa, hogy kicsit lelóg evés közben, már érződik és látszik, ahogyan mozognak a kicsik, sokat alszik, akkor kb. hányadik napja terhes? kérlek írjatok az ellésről, mert még sosem volt terhes macskám. eléggé tapasztalatlan vagyok, ezért ha lehet minél több videót küldjetek, vagy akármilyen linkeket!

2014. márc. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

MEG!!!


amúgy csak kíváncsiságból: mi lenne, ha utána nem ivartalaníttatnám?


persze hogy fogom szülés után,csak kíváncsi vagyok!

2014. márc. 5. 19:30
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan tüzelne megállás nélkül ami iszonyat itdegesitő. Nyávog és agresszivá válik. És 3-4 éven belül meghalna.
2014. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

az anya tápja: Choshida, Crunchy Mix


ezt írja rajta.


leírom, hogy mit ír rajta(az apróbetűset):


Coshida ropogós keverék

száraz macskaeledel pulykával, kacsával, tyúkkal és zöldségekkel, fogápoló hatással-teljes értékűszáraz eledel kifejlett macskák számára.


értékes tápanyagok:

-fehérje: fontos a növekedéshez és az izomzat fejlődéséhez

-kalcium és foszfor: táplálja az egészséges csontokat és fogakat

-olajok és zsírok: fontos a fényes bundához és az energikussághoz

-taurin: támogatja a szem és a szív működését

-vitaminok és ásványi anyagok: macskája kiegyensúlyozott táplálkozásához

-fogápoló hatással: a rágásával automatikusan tisztítja a fogakat és segít megakadályozni a foglepedék és a fogkő képződését.


van benne egy csomó vitamin is, de nagyon hosszú lenne leírnom...

2014. márc. 5. 19:39
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Huhh...ez elég rossz minőség. Royal Canin kittent vegyetek.
2014. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

ok!


szerinted hány napon belül szül?

2014. márc. 5. 19:49
 36/42 A kérdező kommentje:
amúgy még konzervet is szoktunk venni neki.
2014. márc. 5. 19:50
 37/42 anonim ***** válasza:
Azt csak állatorvos tudja megmondani. Ugy sem usszátok meg. A kicsiket is el kell ,majd vinni oltásra.
2014. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is olvasd el!! És a szüleid is!!! [link]
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne akard, hogy megszülessenek a kicsik. Felelős gazdit nem fogsz nekik találni, aki beoltatja, ivartalaníttatja, szökésbiztos otthont biztosít nekik... szerencsétleneknek lesz max. pár évük és elpusztulnak. Ráadásul ők is szaporodni fognak, így egyre több lesz a halálra ítélt cica. Naponta rengeteg cica születik, ezeknek a 90% elpusztul kínok között betegségben, éhezésben...stb. Gondolom ezt nem szeretnéd. Ha nem ivartalaníttatod a nőstényt, akkor nagy eséllyel kap gennyes méhgyulladást, emlődaganatot és halálos fertőző vírusokat, amiket nemi úton kapnak el. Az ivartalanított cicák akár 10 évvel is tovább élnek.
2014. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

elolvastam.


honnan tudom, ha szülni fog? mit csináljunk, ha senki sincs itthon, mert én suliban, a szüleim dolgoznak? egyedül is tud szülni?

2014. márc. 5. 20:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!