Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe tegyem a macskámat,...

Mibe tegyem a macskámat, mikor szülni készül?

Figyelt kérdés
a macskám hamarosan szülni fog, és nem tudom, hogy mibe tegyem. hallottam, hogy egy karton dobozt ki kell bélelni valamivel. de magától odamegy, vagy majd én tegyem bele? ha már a macskámnak akkora a hasa, hogy kicsit lelóg evés közben, már érződik és látszik, ahogyan mozognak a kicsik, sokat alszik, akkor kb. hányadik napja terhes? kérlek írjatok az ellésről, mert még sosem volt terhes macskám. eléggé tapasztalatlan vagyok, ezért ha lehet minél több videót küldjetek, vagy akármilyen linkeket!

2014. márc. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Kérlek mond el bővebben ,hogy mire gondolsz. Nem értelek.
2014. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

tehát miért ne születnének meg a kiscicák? utána is ivartalaníttathatom! egyikőjüknek sem lesz semmi baja!


http://www.youtube.com/watch?v=EbZNhMRlV1E


nézd ezt meg!!!


ezek hogy születtek meg? az enyémnek miért nem születhet egészséges macskája? miért halnának meg? miből gondolod? amitől a te macskádnak nem sikerült, attól még az enyémnek sikerülhet!!!

2014. márc. 5. 19:03
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert a videóban látható cica egy tenyészmacska. nekik születhetnek egészséges kicsinyeik mivel az anya vitaminokat szed és különleges tépot eszik a szülés előtt. És minden ellen be van oltva.
2014. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Nézd...megszülethetnek a cicák de nagy rá az esény ,hogy betegek lesznek.
2014. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
terhesen be lehet oltani?
2014. márc. 5. 19:10
 26/42 anonim ***** válasza:
Mostmár hiába...Ha be is oltatod mostmár a kicsik nem kapják meg az antitesteket.Késő.
2014. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
majd értesíteni foglak, ha szül! mi lesz, ha egészségesen megszületnek?
2014. márc. 5. 19:15
 28/42 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz ,hogy túlélik. De ha bent lesznek akkor sztem megmaradnak. De mivel az anyacica nincs beoltva akármi közbeléphet. Spk szerencsét!! Vigyétek el dokihoz ,hogy megmondja pontosan ,hogy mikor szül. akkor aztán beviszitek az orvoshoz és ott fognak megszületni.
2014. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Kicsi a doboz. Az almot pedig tegyétek el a kaja közeléből. Vegyetek tápot a kicsiknek. Mit eszik az anyuka??Milyen tápot?
2014. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
O ,és majd tegyél fel a kicsikről képet!!! De aztán ivartalanitás. Megigéred?
2014. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!