Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy a macskát tartó...

Az igaz, hogy a macskát tartó emberek magyányosak? :D

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 23:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Van macskám, és elég vidám életet élek a párommal..
2014. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal közösen vállaltunk egy cicát.

Általában hetente többször járok társaságba...viszont tényleg nem igénylem az emberek közelségét, volt hogy amikor egyedül laktam-és otthon dolgoztam-hetekig nem mentem baráti társaságba, és már a boltba-edzőterembe járás is kín volt.

De a legtöbb macskás ismerősöm meg "party-arc".

Tehát nem kell általánosítani. :)

2014. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Talán van valami laza kapcsolat abban, hogy milyen háziállatot tartanak azok az emberek, akik egyébként kevésbé igénylik a társaságot (azaz jól elvannak magukban). A macskák is jól elvannak magukban és egyedül, a kutyák nem. Talán ez a távolságtartásban is megnyilvánuló magatartás az, ami egyeseket macskakedvelővé tesz, a fokozott gondozási ösztönűeket meg a kutyatartás vonzza.
2014. ápr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 ecsemecse ***** válasza:
100%

4 saját cicám van, 4 szopis ideigelenesem a menhelyről, 6 éve vagyok házas, 13 éve vagyunk párommal együtt, 1,5 éves a kislányom, mindannyian macskabolondok vagyunk és boldogok. :) Emellett hetente, kéthetente tartunk baráti összejöveteleket, ahol 4 pár, azaz 8 felnőtt és a hozzánk tartozó négy gyerkőc, kirándulgatunk, beszélgetős délutánok, minden (bár most a szopisaim miatt mi kimaradunk a nem nálunk lévő programokból, de ez csak ideiglenes). Ja és teszem hozzá, csak egy pár van a 4-ből, akinek nincs macskája. :)


Biztos van olyan macskatartó, aki magányos, de ugyanígy biztosan van magányos kutyatartó is.

2014. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz mindnyájatoknak! :) Igazából kicsit én is magányos vagyok és ezért szeretnék macskát.
2014. ápr. 23. 17:56
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elvileg magányos vagyok (inkább egyedülállónak mondanám), és macska nélkül már el sem tudnám képzelni az életem. A cica pont illik az éltvitelemhez és ő az egyetlen társam.
2014. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mi nekünk azért van macskánk mert nagyon jó pókvadászó. Amióta macska van, alig látunk pókokat. Minden pókot, rovart elkap, és végre idén télen nem volt egerünk sem.

Angliában nagy kincs egy macska. Ekkora pókokkal olyan jól elvan.. A képen még nincs is kifejlett példány.

[link]

2014. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább úgy helyes a megállapítás, hogy " a magányos emberek gyakran tartanak macskát."
2014. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
17-es Te jó ég :D
2014. ápr. 26. 17:53
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Angliában nagy kincs egy macska."

Miért, ott annyi pók van? :O Még nem hallottam róla, hogy Angliában komoly pókhelyzet lenne. Melyik részén? Londonban (belváros inkább, vagy attól nem messze) is? (Mert akkor én érkezésem után nem sokkal kórházba is kerülök. :P)

Egyébként ez nem tűnik veszélyes póknak (na persze nekem is magyarázhatják, ha ekkora az már bőven elég ahhoz, hogy megijedjek tőle).

2014. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!