Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy a macskát tartó...

Az igaz, hogy a macskát tartó emberek magyányosak? :D

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 23:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Dehogy is.Ez csak pletyka.A macska is egy kedvenc,akár a kutya.
2014. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Medvi ***** válasza:
Amikor elkezdtem macskákat tartani, tényleg elég magányos voltam. Azóta férjhez mentem és gyerekeim is születtek és még mindig vannak macskáim.
2014. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ó igen, kérlek, beszélgess velem, mert megöl a magány :'(


Egyébként biztos vannak olyan emberek, akik a magányuk enyhítése céljából fogadnak örökbe egy cicát, de ha magamból indulok ki, akkor azt mondom, hogy nem, nem magányosak :D

2014. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Helo ! mit jelent konkrétan,hogy magányos ? egyedül élő? barátok nélküli? most éppen egyedül élek és valóban szeretnék egy cicát,már igéretet is kaptam !hallottam olyat,hogy beszélget is vele a gazdija !attól még nem bolond..!a 3.emeleten lakom,nem tudom majd kivinni..de hallottam,hogy lakásban is jól elvan egy cica..balkon van!
2014. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha úgy szokta meg, lakásban is jól érzi magát.

Ha van erkély, az csak fokozza a komfortérzetét, viszont gondoskodni kell macskahálóról, akkor nem tud kiesni (kiugrani) a macsek. Én nagyon ajánlom, nálam azóta nem kell aggódni, hogy mikor esik ki a cic az erkélyről.

2014. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!