Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szavakkal mondjam el a...

Milyen szavakkal mondjam el a szüleimnek hogy szeretnék egy cicát?

Figyelt kérdés

ha csak így mondanám arra az lenne egyértelműen a válasz,hogy : "Nem!"

te hogy kértél? olyanokat se írjatok hogy mondjuk fogok eggyet és hazaviszek,mert az biztos hogy a cicával eggyüt pároslábbal rúgna ki a lakásból!!:(


2010. jan. 5. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szegény :(. együttérzek veled. én is most szeretnék egy cuki britt rövidszőrű cicát. már nagyban megy a beetetés. én így csinálom :D lehet neked beválik... nekem egyenlőre nem.

felmentem a whiskas honlapjára. letöltöttem háttérképeket kiraktam asztalomra és megmutattam anyukáméknak. elolvadtak. aztán letöltöttem egy dorombolós hátteret... :D mikor hallották bementek és látták milyen cuki.. odavoltak. aztán megmutattam nekik a cuki piciciás reklámokat... szintén nyerő volt. utána felmentem macskatenyésztői honlapra ahol édes kicsi cicáákról voltak képek. tetszettek ;)...

csak az a baj, hogy volt egyszer egy kutyánk és ellopták. :( :(. nagyon szerette mindenki és anyum még nincs készen egy új állatra de én nem adom fel... :D

most majd én is mindent elolvasok hogy ne lehessen kifogásuk ;)

HAJRÁ :) KITARTÁS :D !!

(a kutyámmal is igy volt... addig-addig könyörögtem meg húztam őket hogy a végén lett )

amit igazán akarsz azt meg is kapod;)

2010. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én anyukán ugyan ez volt! Sokat is veszekedtünk miatta,évekig nyúztam. Minden évben,mikor megkérdezték,hogy mit szeretnék szülinapra,karácsonyra stb. csak a macskát hajtogattam...persze hiába!

Aztán egyszercsak betelt a pohár,haza vittem egy kiscicust. Azt mondtam (kamu volt) az osztálytársaimtól kaptam születésnapomra,mert tudták mennyire vágyom egy cicára. Persze erre,az volt a válasz,hogy adjam vissza annak aki hozta,de természetesen nem vették vissza...vuhahaha :D

Anyu úgy megszerette,hogy miután szegény elpusztult (elütötte egy autó),még akkor is utána sopánkodott!Lehetett utána bármilyen cicánk,mindig hozzá hasonlította...

Szóval az én édesanyám is előadja a nagy szőrös szívűt,aztán mikor azt hiszi nem látom,össze-vissza gügyög,beszélget az állatainkkal!:)

2010. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy egy lovat szeretnél, aztán, miután fellocsoltad őket a padlóról, add alább, hogy jó lesz egy kicsi macska is.. :-)))
2010. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!