Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek milyen macskátok van?

Nektek milyen macskátok van?

Figyelt kérdés
Szisztok! Nektek milyen nemű a macskátok? Hím vagy nőstény? Azt hallottam hogy nem mindegyik kandúr Megy el. Házimacskáról lenne szó, nem fajtisztáról. Nem házba lenne.

2014. júl. 21. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egy cirmos kandúrunk van, benti cica, fél kimenni a kertbe :D


De az az állítás nem igaz, hogy nem mindegy kandúr megy el. Az összes "elmegy", csak maximum az egyik csak a szomszédig, a másik pedig 6 szomszéddal arrébb :)

2014. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekünk egy elég furcsa keverékünk van, de elég aranyos!
2014. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy nőstény sziámim és egy nőstény házimacskám van. :)
2014. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sima házicicák: 1 vörös kandúr (ő bizony eljár, jó messzire!), 6 éves múlt. 2 cirmos-fehér lány, ők anya-lánya. :) Az anya 2 éves, a lánya 1. :)
2014. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen legyen? Én szeretném benti cicusnak de a szüleim nem engedik.
2014. júl. 21. 13:40
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából lehet hogy majd akkor döntöm el ha kiválasztom,de úgy gondolom hogy ez nem egészen jó ötlet mert így nem leszek rá felkészülve. Régen volt egy fekete kandúrom, kinti macska volt de nem nagyon járt el
2014. júl. 21. 13:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ivartalanítsd majd és akkor tök mindegy fiú-e vagy lány. Azt biztosra tudom mondani, hogy a lány cicák sokkal bújosabbak, mint a fiúk és dorombolni is jobban szeretnek. :D

Igazán lehet házba is, hiszen a macskák napi 18-20 órát is aludhatnak, a maradék időben is úgy viselkednek, hogy házban tarthatók.

2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És kb. Mennyi idő alatt tanulja meg hogy kijárjon wc-re vagy alomra? Bocsi hogy itt kérdezek.
2014. júl. 21. 13:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha elkezded amint hozzád kerül, és jól szokatod egy hónap se kell, 1-2 hét és alomra szokik. A macskák nagyon intelligens lények, jobb a memóriájuk, mint a kutyáknak! :)
2014. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy segítettetek! Szeretnék lelkiismeretes gazdája lenni a kiscicának.
2014. júl. 21. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!