Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicám van. Mindig...

Perzsa cicám van. Mindig tápot és konzervet kap. De ráunt. Mit adjak neki? mert a méreg drága kaját már nem bírom. Kitekat, cat chow. Már unalmas.

Figyelt kérdés

néha csipek neki a kajámból ha eszek..de nem tudom mit lehet és mit nem adni neki...de a régi kajára meg úgy ráunt hogy inkább nem is eszik.

"gourmé" meg a royal chanin,az csúzik neki,de az nagyon drága nekem. :(


2010. jan. 20. 22:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
jah és amúgy mikor vált fogat egy cica?
2010. jan. 20. 22:28
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Ez a macska nem lesz hosszú életű, ilyen egysíkú műkajás táplálkozás mellett. Adj neki húst (pl. csirkenyakat), frissen a hentesnél lehet kapni,olcsó. ne itasd állandóan tejjel, szokja a vizet is. A macskám 13 éves.
2010. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
nem adok neki tejet...vizet iszik..néha kap a kajámból is mikor csípek neki..
2010. jan. 20. 22:41
 4/35 A kérdező kommentje:
csirkenyakat nyersen?nem kell neki ledarálni?csontot ehet egyáltalán?azt hallottam hogy csak ledarálva lehet azt adni neki..
2010. jan. 20. 22:42
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is perzsa van.

Nem kap csak a legolcsóbb Pennys és Spaaros macsaka és kutya konzervet. Szárazat nem eszi. Egy kis nyers húst kunyerál alkalmanként.


Rakd ki elé, eszi, eszi, nem eszi, nem eszi...

2010. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
jó pár perzsa macskánk van, nekünk is rá unnak a kajára egy idő után, akkor veszünk más fajtát. Sima, olcsót, semmi royal canin. Nyers csirke húst imádják, nem kell neki ledarálni, megeszi simán, szeletekbe, mikor csirkét sütünk kapnak ők is:):) (de azért ne etesd állandóan csirkével). Gépsonkát is imádják, mindegy csak hús legyen.:) Ja és tejjel ne is itasd nagyon, csak alkalmanként mert nem bíják megemészteni.
2010. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem iszik tejet..akkor csak húst adjak neki...csontot ne??é porcot?főt kaját?
2010. jan. 20. 23:04
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

22:44 es vagyok. A mi macsekunk bármilyen húst megeszik.

Amit épp hentel anya, abból kunyerál. Mindig vág neki, a bőréből, a zsírosából, és megeszegeti.

Tyúk, fácán, nyúl, sertés, hal, igazából mindegy már áll is sorba.

2010. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
ne adj neki csontot, nem kutya, csak húst (meg persze száraz tápot)
2010. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
főtt kaját se (max sült hús, kevés fűszerrel), még mindig nem kutya, vagy malac (előző vagyok)
2010. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!