Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicám van. Mindig...

Perzsa cicám van. Mindig tápot és konzervet kap. De ráunt. Mit adjak neki? mert a méreg drága kaját már nem bírom. Kitekat, cat chow. Már unalmas.

Figyelt kérdés

néha csipek neki a kajámból ha eszek..de nem tudom mit lehet és mit nem adni neki...de a régi kajára meg úgy ráunt hogy inkább nem is eszik.

"gourmé" meg a royal chanin,az csúzik neki,de az nagyon drága nekem. :(


2010. jan. 20. 22:23
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
de gondolom levesből a főtt hús mehet...
2010. jan. 20. 23:20
 12/35 anonim ***** válasza:
32%

Szent Isten! Tudjátok egyáltalán, miket írtok?


Nekem is perzsám van, és gondos orvosi felügyelet alatt áll, hogy hosszú életű legyen. És igen, attól lesz hosszú életű, hoyg mit eszik. Akinek nincs pénze, az ne tartson perzsát, mert az nem házimacska, az nagyon kényes fajta! Csak nehogy későn kelljen rájönnötök! Volt egy félperzsám ezelőtt, és igen, a legolcsóbb pennys meg tescos holmikat kapta, meg amiket mi ettünk -ahogy ti írtátok. Keserves kínok között pusztult el 7 évesen, nem kellett volna még neki akkor meghalnia, nem volt olyan öreg! Mindene tönkrement ezektől az ócska kajáktól, eddig bírta. Ha tudtam volna, soha nem adok neki ilyeneket. Most a perzsára nagyon rágyúrtunk, mert az orvos szerint soha nem kaphat ez a fajta semmi mást, csak royal canint!! A neki való royal canint! Ha tönkre akarjátok tenni a perzsát olcsó sz@rokkal, csak tegyétek! Csak azt a szerencsétlen jószágot sajnálom, mert nem kívánom egyiknek se azt a kínt, amivel az én cicám meghalt. Mostmár jó, hogy tudom, amit az orvos mondott, soha nem fogok másképp cselekedni!

2010. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed a royal canin-ra...
2010. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
64%
az én macskám is félperzsa, kapja a Kitekat száraz tápot, pennyből vesszük neki a konzervet, volt, hogy kutyakonzervet is vettünk neki,és simán megette.a nyers húst is imádja, és mindig tejet kap, a vizet meg sem issza. sajnálom ami a macskáddal történt(előző-előző),de nem a konzervektől pusztult el a macskád, gondolom hajlamos volt a betegségekre.a miénk most 10 éves, és elmondhatom, hogy most van a toppon. a környéken is ő a Kitekattusz:D
2010. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Keresztanyám perzsája 14 évesen halt meg. És nem Royal Caninon élt mindennap. Kapott házi kosztot is, nyers húst is, konzerveket, száraztápot. És nem kínok között halt meg, hanem mert már öreg volt, illetve nem is hagyták volna kínok közt meghalni, akkor már inkább állatorvos altassa el...
2010. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

23:22

nekem van perzsám 10 éves és kapaszkodj meg házi koszton él sőt ha fog egeret megeszi azt is :O.és,hogy tetézzem kint van a házimacska mellett egész nap csak éjszakára kéreckednek be,és azon kivűl,hogy hetente 3 szor kikeféljük\kifésüljük\ a bundáját semmi luxus bánásmódot nem kap.és szép életerős vidám macska,ilyen idősen is a játékon jár az esze mindig :)szegény cicád akkor beteg volt,de nem a kajától kapta biztos,inkább a túltenyésztésben keresném az okát.és ne legyél már ilyen sznob hogy akinek nincs pénze a legdrágább eledelre ne tartson macskát,az állatorvosod meg valószínű jutalékot kap a cégtől,hogy a kajájukat tukmálja mindenkire.

2010. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nyers hús. Szárny, aprólék, belsőség. Csontot is adhatsz neki,szereti, kivéve a csöves, szilánkosan törő baromficsontot. Azt ne add neki oda,mert megárthat.
2010. jan. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Barátnőm macsekja valami legolcsóbb párizsiért van tisztára megőrülve, de igazából bármit megeszik. Ja és azt a vacak párizsit már vagy 5 éve eszi.
2010. jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
De azért hozzáteszem, hogy nem csak azt, kap mindenfélét.
2010. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
2010. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!