Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicám van. Mindig...

Perzsa cicám van. Mindig tápot és konzervet kap. De ráunt. Mit adjak neki? mert a méreg drága kaját már nem bírom. Kitekat, cat chow. Már unalmas.

Figyelt kérdés

néha csipek neki a kajámból ha eszek..de nem tudom mit lehet és mit nem adni neki...de a régi kajára meg úgy ráunt hogy inkább nem is eszik.

"gourmé" meg a royal chanin,az csúzik neki,de az nagyon drága nekem. :(


2010. jan. 20. 22:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

23:22 royal canin?

És ugye az orvosnál veszed?

mert ha máshol veszed akkor is hamar elpusztul a macskád...

2010. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem is perzsám van, szabadon él, van neki elzárt, fűtött kuckója. És mit eszik? Konzerves kutyakaját, Lidl-es, Pennys macskakaját, néha szárnyas aprólékot, ezen kívül vadászik is, seregélyre, verébre. De szokott kapni néha virslit, felvágottat, tejet, és köszöni, jól van.
2010. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Nem értem egyedi esetekből hogy lehet általánosítani?

23:22

És még komolyan is gondolja !

(vagy csak royal canin importőr)



09:06

2010. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
a csirkeszárnyat és a nyakat,hogy?azgyik ismerőöm azt mondta,hogy darálóval daráljam le...nehogy meakadjon neki valahol...
2010. jan. 21. 09:29
 25/35 anonim ***** válasza:
Adjál neki acanát, egy nagyobb kiszerelés kilója annyira jön ki, mint a whiskas és nem gagyi.
2010. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,bár viszonylag ritka,hogy,ha a cica nagyon mohó, a nagyobb falat szárny vagy nyak elakad. Nem kell ledarálni, elég,ha valamelyest szétszeded. A nyakban túl sok a csont, amit a cicmó ugyan elrág, de nem igazán szereti. Az egyik kommentelő írta a "vacak párizsit". Ezt én nem ajánlom, mert sós. Időnként lehet neki adni, de állandóan nem. Friss víz mindig legyen neki egy tálkában (ez,gondolom, evidens),és valami egyszikű fűféle: macskafű, zab, vagy egyszerű pázsitfű, amelyiket szereti. A díszsás is jó, de az hamar kikészül a rágcsálástól.
2010. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
írjatok már csontokat hogy milyet ehet...pl a csirke borda mehet?
2010. jan. 21. 15:28
 28/35 anonim ***** válasza:

Kedves 23:22-es, sajnálom a macskád, tényleg. De, hogy nem a kajátol halt meg, az fix. 4 macskánk van, kettő tiszta perzsa, ugyanazt a kaját kapja mind a négy és élnek-virulnak, az egyik perzsa 13 éves, szóval nem, nem a kaja az oka.

Kérdésre válasz: a csontokat ne nagyon, főleg ne szálkásakat, mert ha mohó a cica megakadhat, és megfulladhat.

2010. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

"23:22 royal canin?

És ugye az orvosnál veszed?

mert ha máshol veszed akkor is hamar elpusztul a macskád..."


Az orvos is ugyanazt adja RCből, mint a webáruház, a fressnapf, a tököm tudja. Ugye nem akarod bemesélni, hogy amit nem az orvosnál vesz, annak a csomagolását szakszerűen szétszedik, kicserélik a tartalmat színre, szagra és formára az eredetivel megegyező valamire, ami amúgy szar, majd összerakják újra, mintha vadi új lenne?

2010. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Más se sejti mir

e céloztam?


Ha máshol veszed akkor majd az állatorvos fog mutatni valami "jobb" kaját amit csak nála lehet megvenni....



09:06

2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!