Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Birni fogja az új macska kb.8...

Birni fogja az új macska kb.8 órán át egyedül?

Figyelt kérdés
Ma reggel fél 8-kor kaptam egy kb. 8 hónapos macskát. Mennem kell délutánra dolgozni.Hogy fogja viselni azt az időt, míg távol vagyok? Szobában van a macska, kaját, piát, almot tettem már ki.
2010. jan. 21. 08:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meglesz. Csak ha van esetleg mérgező növény, azt pakold el. Meg a vezetékeket is. Meg az apró dolgokat, amitől megfulladhat. De valószínűleg csak aludni fog, meg ismerkedni az új hellyel :)
2010. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%

"Csa neki még új a hely és azért aggódok, nem-e fogja végignyávogni a délutánt, vagy félni fog."


És ha igen, akkor mi lesz? Nem mész dolgozni, míg meg nem szokik? LOL

2010. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Tegnap már elrendeztem a veszélyes dolgokat. Vannak virágaim, de csak 3 kaktusz és egy másik. A kaktusz bök, nem hiszem, hogy hozzányúlna. Olyan helyre tettem őket, ahova nem tudna felmászni, mert leesne, olyan kicsi a hely. Most éppen az ágyon fetreng. :)
2010. jan. 21. 09:13
 14/29 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, de ne a szobában tartsd. Mi lakótelepen laktunk, akkor az előszobába tettük inkább.

A 8 órából 7et aludni fog:-)

2010. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem ér hozzá a kaktuszhoz? Akkor ezt nézd meg, szerintem a kaktuszos a legjobb.


[link]

2010. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem saját lakás, hanem albérlet. Szobában jobb helye van. Tisztább,be is van rendezve neki és nagyobb is.

A videót láttam már, nagyon jó! :)

2010. jan. 21. 09:20
 17/29 anonim ***** válasza:

Én, mint tapasztalt macskás elmondom mi lesz:-)

Egyébként a "be fog törni az éléskamrába" válasz (bármennyire hihetetlen) a legtalálóbb.

Amíg távol vagy felfedezi a lakást, majd aludni fog.

Amikor hazaérsz halálosan meg lesz sértődve. Viszont, csak azt a helyiséget zárd be, ahova nem mehet be, mondjuk biztonsági okokból. Ha a többi nyitva van akkor a járkálással is el fogja foglalni magát. Kárt nem fog okozni.

Aki rosszul fogja érezni magát az Te leszel. Hogy jaj vajon mit csinálhat "Cirmike".

Azért majd megirtatnád, hogy mi volt:-)

2010. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ja most olvasom , hogy a szobában lesz.

De nem lesz semmi baj! Mérgező növény ne legyen elől. És, amíg teheted játsszál vele, hogy kifáradjon.

2010. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Szerintem qurvára álmos a cica, csak hajtja a kiváncsiság és a szeretre való éhség! :) Ha meglát, egyből nekiáll fetrengeni, hogy simogassam. :)Amikor kimentem a konyhába még feküdt az ágyon, de mikor visszaértem, már ült és várt engem.
2010. jan. 21. 09:42
 20/29 anonim ***** válasza:

9.21-es vagyok. Ezt a kis videót kerestem.

Ezt csinálják a macskák,amíg mi dolgozunk. Nagyon tanulságos!!!

[link]

2010. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!