Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám "vénségére" meghülyült,...

Cicám "vénségére" meghülyült, mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

6 éves a cicám, 2 évesen került hozzám.

Az első perctő tudta hogy a szobákba nem mehet (még akkor se ment ha az akkor 2 éves fiam hívta), tudta hogy az asztalra, pultra stb nem mehet fel. Ha főzés közben csengettek nyugodtan ott hagyhattam a pulton a húst, akkor se ment fel érte.

1 hónapja viszont meg van hülyülve. Rendszeresen bemegy a szobákba, volt hogy az ágyamról zavartam le. Tegnap a konyha asztalról zavartam le, ma a folyosó és konyha közötti félfarról a virágokat verte le. Nem tudom mi ütött belé, de még nekem is zavaró, hát még a férjemnek akinek amúgy se a szíve csücske. Még jó hogy egyik rosszalkodásnál sem volt itthon...

Mit tehetnék hogy újra a régi, rend tudó cica legyen?

Ivartalanított nőstény


2014. nov. 2. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más baj van a viselkedése mögött. Nekem a 7 éves fiúcicámnál olyan jelek voltak, hogy az almot ette, oda piszkított ahová korábban nem. Lelki gondokra gyanakodtam, aztán később (fél év múlva) kiderült, hogy leukózisos. Szóval az ilyen nagy váltások mögött lehet hogy komolyabb dolog húzódik meg...
2014. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!