Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrég találtunk egy kiscicát,...

Nemrég találtunk egy kiscicát, és mivel nem kellett senkinek, örökbeadtuk, de megbántam, nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szombat délután a szakadó esőben találtunk egy kb. 2-3 hónapos gyögyörű vörös cicát, keservesen nyávogott, és felkéredzkedett az ölembe, mivel egy rendes gazdi nem hagyja kint még a kijárós cicáját sem ilyen ítéletidőben, ezért megsajnáltuk és hazavittük. Otthon lemosdattuk, megetettük, és ekkor egy ismerősünk hívott, hogy ő régóta vörös kiscicát keres, és még aznap hazavitte, de amikor eljött hozzánk, hogy elvigye saját maga jegyezte meg, hogy "ne rakd az ölembe nem szeretem a macskákat" (jó, azt még megértem, hogy inkább kutyapárti) ja és a fiainak is az ölébe akartam rakni a doromboló cicát, de féltek tőle, és láttam, hogy értük annyira nem rajong a cica, mint értünk (tényleg!). Most eltelt 2 nap de már nem bírom tobább, vissza akarom kapni a szőrmókom, csak azért adtam oda nekik, mert azt hittem a szüleim nem engednék meg, de már tudom, hogy igen és így még borzalmasabb! :'( mit tegyek, hogy a mostani gazdikat se bántsam meg?

2015. jan. 26. 15:36
1 2
 11/13 taurina ***** válasza:
89%

Kérlek, szedd össze a gondolataidat, a felnõtt énedet és holnap már azzal a hírrel jelentkezz be, hogy a cicával jöttél haza... ha a szívem látni tud, akkor ez a kis lény Hozzád tartozik...


Ahogy nekünk elmesélted, ott is sorold fel óvatosan, hogy nem is akarták ölbevenni, hogy nem viselkedik nekik és hogy sajnos a szíved szakad meg érte, mert a hiánya rádöbbentett, mennyire megszeretted és ha valóban kicsit is terhes nekik, Te elhoznád.


Vagy akár néha hétvégéken kölcsönadnád kis idõre,ha a gyerekeknek kedve van hozzá, de így legalább a vele járó gondok nem õket terhelné, csak a cicás élmények... (és vagy megszokja a cica a néhai ottlétet és jól kijátssza magát, vagy ráunnak és nem hívják meg többet...)


Kisvárosi és falusi mutymuty ide, vagy oda, ha jól tálalod, még az a hír lepi be a környéket, mekkora szíved van. Ami igaz is... hajrá!

2015. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
a szüleim azt mondták, hogy nem tehetem ezt, mert igaz, hogy nem lesz olyan jó dolga, mint esetlg nálunk, de úgy ahogy szeretik
2015. jan. 28. 17:21
 13/13 anonim válasza:
49%
Add el magad Pablo Jackonnak
2015. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!