Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete vettem egy fajtiszta...

2 hete vettem egy fajtiszta labrador kölyköt, de megbántam hogyan vihetem vissza a kennelbe?

Figyelt kérdés

Fojton odakaksizik a szoba közepére, elegem van belőle.

Hogyan vihetem vissza a kennelbe ahonnan vettem, ennek mi az útja?

Tapasztalat?



2014. nov. 4. 16:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Felhívod a tenyésztőt, hogy szeretnéd visszavinni a kutyust, mert képtelen voltál felelősségteljes felnőtt módjára döntést hozni, és nem szeretnéd hogy hozzá nem értésed, meggondolatlanságod, és felelősségtudatod hiánya miatt a kiskutya szenvedjen. Reméljük legközelebb rendes helyre kerül :)
2014. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Hívd fel a tenyésztőjét, s szólj neki, hogy visszaviszed a kölyköt, mert (hihetetlen, felháborító!!!) még nem szobatiszta. Basszus, pffffff........
2014. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 sippara ***** válasza:
98%
Felhívod a tenyésztőt, elmondod neki, hogy sajnos segg hülye vagy a feladathoz, és nem akarod megkeseríteni a kutya életét, és visszavinnéd.
2014. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

Telefonálsz, hogy mész. Fogod a kutyust(a papírjaival együtt) és megmondod, hogy jobb, türelmesebb gazdit érdemel. Ha normális az illető akitől vetted, szó nélkül vissza veszi.


Ennyiből nem ítéllek el, de máskor azért körültekintőbben válassz, vagy ne tarts kutyát. MINDEN KÖLYÖK ILYEN. Esetleg menhelyről, fajta mentéstől idősebb kutyát, aki már szoba tiszta. De hozzá teszem, hogy esetleg. Mert aki úgy visz haza kölyköt, hogy ilyesmire nem készül fel.....

2014. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Már a fajtiszta szóból kiderült, hogy szaporítótól vetted a kutyust azok meg nem fogják visszavenni. Egy kutyát NEVELNI, tanítani kell, nem szobatisztán, trükköket tudva kapod meg! Egy élettel szórakozol!
2014. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Fajtiszta vagy fajtatiszta? Honnan, kitől vetted? Ha egy tenyésztőtől akkor az összes elérhetőségét ismered gondolom, a telefonszámát, az e-mail címét, a lakcímét, de még a postagalamb dúc-számot is. Kapcsolatba lépsz vele a számodra szimpatikus módon, és elmondod neki, hogy rendkívül érdekes módon a kiskutya ürít is, hol ezt, hol azt, ezért köszönöd, de nem kéred.


Te tényleg azt hitted, hogy a kutyák kiizzadják, vagy mi? Vagy hogy egy kölyökkutya úgy születik, hogy tudja, hogy a szoba közepére nem szabad kakilnia? Honnan kéne tudnia tanítás és következetes nevelés nélkül??

De igazad van, a kutya a legfontosabb, vidd vissza, neki is úgy lesz a legjobb. Te meg szerintem maradj egy plüsskutyánál, az a tuti.

2014. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De mit tegyek ha odakaksizik a szobába, ennél én azért nagyobb higéniához vagyok szokva. Hogy nevelhetném meg
2014. nov. 4. 16:11
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod azt akitől vetted és megbeszéled vele, vagy adsz fel hirdetést hogy eladó. Aztán legközelebb plüssállatot vegyél, neked max az való.
2014. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
És rápisilt a páromtól tavaly karácsonyra kapott báránybőr szőnyegre
2014. nov. 4. 16:13
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

Basszus egy kutyát nevelni kell, magától nem tudja hogy nem a szoba közepére kell szarni... te sem tudtad gyerekként mégsem adtak el... vagy ki tudja.

Ha meg fogalmad sincs a kutya neveléséről akkor arra való az internet meg a google meg a videók tömkelege mindenfelé, olvass, tanulj, aztán nevelj. Addig meg takarítsd a szart.

2014. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!