Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tartsam távol a környék...

Hogyan tartsam távol a környék macskáit a kertünktől?

Figyelt kérdés
rengeteg macska lett az utóbbi időben, telepisilik -kakilják a kertet, a kint hagyott cipőket, rettenetesen szemtelenek, 5 hónapos kisbabánk van, hihetetlennek tartom, hogy nem mehetünk ki majd tavasszal úgy a kertbe, hogy nem tudhatjuk, mikor tenyerel bele egy nagy határ kakiba. nagyon elegem van! kérlek benneteket, ha tudtok valamit ami tényleg használ, segítsetek...
2010. febr. 8. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
A macska a legnagyobb gondossággal elkaparja, amit produkált, és percekig szagolgatja, hogy nincs-e nyoma. Ősi ösztönből. Rengeteg kóbor cica van a mellettünk lévő téren, és évtizedek alatt egyetlen macskapiszkot nem láttam, pedig naponta járok arra. Az valami más állat lehet.
2010. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám a portára se engedi be az idegenmacskát. Meglát egyet és vége:D
2010. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Saját macsekot kell tartani. Azért jár oda minden macsek, mert se kutya, se macsek, és így mindeegyik ki akarja sajátítani. Ha lenne sajét macsekod, az körbejelölné, és védené.

Ennyi.

Kutyát én sem tartok, mert nem hiányzik, hogy összetúrja a kertet. Amellett egy harciasabb macsek simán elkergeti az átlag kutyát.

2010. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Miért pontozzátok le a puskát ajánlókat? Nem gondolják komolyan.

Igen, a saját macska jó megoldás.

2010. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
milyen "kedves " válaszolók vannak itt... szerintetek unalmamban írok ilyeneket? kitalálom, hogy tele van szarva a kert és közben nincs is? hidd el, van jobb dolgom is, azért fordultam az itteni emberekhez segítségért, mert szeretnék jó , hatékony, de kíméletes megoldást találni. bocs, hogy higiénikus vagyok, és nem szeretem ha pispben, szarban tapicskol a gyerekem, esetleg összeszed egy jófajta toxoplazmózist amitől meg is vakulhat. én is voltam kicsi, de nekem sem engedték, hogy a tyúkszarban másszak négykézláb, pedig volt tyúkól..és nem azért költöztem kertes házba, hogy visszaköltözzek a panelba, köszönöm a jótanácsokat. nem értem, ha felteszek egy kérdést, miért kioktatás a válasz, amiben arról próbálnak meggyőzni, hogy az én problémám nem is probléma.nekem igenis az , ezért szépen kérlek benneteket, akkor írjatok, ha segíteni tudtok, a belső feszültségeteket ne itt és ne rajtam vezessétek le. a hasznos válaszokat továbbra is megköszönöm:)
2010. febr. 9. 13:53
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

De bocs, mondom én is 18 éve élek kertes házban, rengeteg macska lakik itt, és mégsincs tele a kert semmivel, sőt még elkaparva is ritkán látok. Lehet hogy neked gyereked van, ide viszont macskaszerető és macskaismerő emberek járnak. És ők tudják hogy a macskák nem olyanok mint amit leírtál. Ellenben több kismamával is találkoztam aki pontosan ugyanezekkel a szavakkal írta le a problémáját, ezért gondoljuk hogy a féltésből eltúlozod...

A válasz akkor is az hogy nem tudod őket elüldözni. Másik kutyával, macskával sem. Arról nem is beszélve hogy azok is élőlények, szeretni, akarni kell őket, és foglalkozni velük.

2010. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2010. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, azt hiszem a legjobb megoldás egy ultrahangos macskariasztó, azzal a macskákat sem bántom, és én sem idegeskedem tovább:)
2010. febr. 10. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!