Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt tudatosan csinálja vagy...

Ezt tudatosan csinálja vagy mi ez?

Figyelt kérdés
A macskám újabban rászokott, hogy megsimogatja az arcomat. Most is az előbb ideállt szemben velem az íróasztalra, és nagy hatásszünettel kinyújtotta az első lábát és olyan puhán megérintette az arcomat és kicsit ott tartotta. Már csinálta egy párszor, mindig az arcomat "simogatja" meg az egyik kezével. Pedig nem akar semmit elérni, most is visszament a másik székre és mosakszik tovább. Másé is csinál ilyeneket?
2010. febr. 16. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
dE ARANYOS!! :d :D
2010. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja aranyos, de tök érdekes. Először teljesen meglepődtem, mert tök lassan csinálja. Mondtam is neki, hogy mi van vele.
2010. febr. 16. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
szeret téged. kamerázd le.
2010. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Jó lenne, de teljesen váratlanul jön rá ez a "szeretet-roham"
2010. febr. 16. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] :))
2010. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De tünemény! :))
2010. febr. 16. 16:43
 7/9 anonim válasza:

Az én cicám is ilyen volt /sajnos elütötte az autó/, minden este odabújt mellém és simogatta az arcomat. Egyszer a lányom,aki szintén nagy cicarajongó,majdnem elsírta magát,annyira meghatotta a jelenet.

Bizonyára a szeretetét,ragaszkodását mutassa ki ily módon.

Örülj neki,szeresd,a cicák nagyon hálás kis jószágok.

2010. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokta, tényleg nagyon aranyos.

Amikor az ágyban fekszem este, odajön, lefekszik szemben az arcommal, és a kis mancsával megsimogat.

Egyébként is nagyon jó arra ébredni, hogy a cica ott szuszog a paplanon, az arcomtól 10 centire.

Néha vannak váratlan gyengédségi rohamaik. :)

2010. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én cicusom is szokta ezt csinálni! Sőt ő néha még az orrocskáját is odadugja az én orromhoz, ez a mi puszink! :)
2010. febr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!