Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Egy...

SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Egy fél órája találtam a parkban, a fűben egy reklámszatyorban, kardigánba csomagolva 5 db kiscicát. Senki nem volt a közelükben. Valaki így akart megszabadulni tőlük. Hazahoztam. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Egy kis arasz méretűek, nem tudom hány naposak lehetnek. Kellene enni adni nekik, de valószínű, hogy még szopósak. Tehéntejet adjak nekik? Szabad?...és hogyan? Pici cumis üvegem sincs... Nem értek hozzá, de nem szeretném, ha elpusztulnának...

#állatmentés #talált kiscicák
2015. ápr. 20. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
36%
Ne értetlenkedj már könyörgöm, hívj fel egy menhelyet! Nem értesz hozzá, nem élik túl. A menhelyen van nekik tápszer, orvos, lehet van anyamacska aki szoptatná őket, ők tudják mit kell cisnálni velük. Szép tőled, hogy nem hagytad ott őket, de ha sokat vársz csak meghalnak és akkor nem segítettél.
2015. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad, kicsi az esély, hogy megmaradjanak...nálam volt tápszer...gyerektápszer...van apró cumisüveg is, ameddig nincs, egy kilyukasztott gumikesztyűvel próbálkozhatsz... az én esetemben az állatmenhelyek szóba sem álltak velem.


Végül ötből kettő megmaradt.

2015. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

Sötétkék...bocs, de a kismacskák szeme sötétkék....utána majd változik...<< Közeli rokonom állatorvos, sokszor kerültek hozzánk max 2 hetes cicák,és majdnem mindegyiknek kivétel nélkül világos kék szeme volt.. De akkor nyilván felénk vannak mutáns macskák.

És nekem sem egy macskám volt már.


Kedves kérdező, szerintem se nagyon halaszd az etetésüket, ugyanis nem tudhatod, hogy mikor ettek utoljára, ilyenkor minden perc számít.

2015. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Bocs, végülis lényegtelen...
2015. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok esélyük van, hacsak nem tudsz anyjuk helyett anyjuk lenni.

Ha nagyon elszánt vagy, az itt leírtak segítenek:

[link]

2015. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
Vagy laktózmentes tej vagy kecsketejjel próbálkozhatsz.
2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy megfoghatod, kiveheted őket, de csak óvatosan, ha nem fogdosod őket összevissza, nem lesz tőle bajuk.
2015. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
A KISCICÁK JÓL VANNAK. 3 óránként etetjük őket. szemcseppentővel, - szívják, mint a cicit, cuppognak utána. Egymást dögönyözik, - valószínű, az anyjukat keresik. Egy érdekes dologra lettem figyelmes: A farkuk alatt van egy dudor, azt bekapják, egyik a másikét, és cucliznak vele, mintha az lenne a cici. Megnyugszanak ettől, és szundikálnak.
2015. ápr. 21. 16:51
 29/66 A kérdező kommentje:
Ahogy jobban megnéztem őket (szemüveggel) látom, hogy még nincs nyitva a szemük,s az egyiknek a száraz köldökzsinórja ma esett le. Szerintetek hány naposak lehetnek?
2015. ápr. 21. 16:54
 30/66 anonim ***** válasza:

De jó, ügyes vagy! Cukik lehetnek...


Nem vagyok macskaszakértő, de ha most esett le a köldökzsinór, gondolom, max 2-3 naposak lehetnek.

2015. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!