Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Egy...

SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? Egy fél órája találtam a parkban, a fűben egy reklámszatyorban, kardigánba csomagolva 5 db kiscicát. Senki nem volt a közelükben. Valaki így akart megszabadulni tőlük. Hazahoztam. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Egy kis arasz méretűek, nem tudom hány naposak lehetnek. Kellene enni adni nekik, de valószínű, hogy még szopósak. Tehéntejet adjak nekik? Szabad?...és hogyan? Pici cumis üvegem sincs... Nem értek hozzá, de nem szeretném, ha elpusztulnának...

#állatmentés #talált kiscicák
2015. ápr. 20. 18:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
53%
TUDATOM VELED, HOGY VAGY NYOLCAN LEÍRTUK, HOGY HOL TALÁLSZ DAJKAMACSKÁT.
2015. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
vizet ihatnak es Wiskas tejet is adhatsz nekik. ha meg szoposok akkor ezt fecsckendobol vagy mas modon tudod veluk megetetni. az enyem 12 napos volt amikor talaltuk, igy neveltem fel. ha nagyon picik akkor lehet kapni anyatejpotlot nekik az allatorvosnal, de ha mar nyitva a szemuk akkor a Wiskas tejet ihatjak.
2015. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
felejtsd el a whiskas tejet akkor inkább kecsketejet vagy valami olyat aminek köze van a tejhez. A Whiskas mint márka úgy ahogy van egy hulladék.
2015. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
hívd már fel egy menhelyet! meg is egyezhetsz velük h idényleges gazdija lesz az anya macskának
2015. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
NYILADOZIK A SZEMÜK A KISCICÁKNAK, IBOLYAKÉK. MÁR DAGASZTANAK ÉS DOROMBOLNAK IS, és harapdálják, cuppogják az ujjamat. Fontos nekik a simogatás, dédelgetés - akkor nem sírnak.Sose gondoltam volna, hogy ilyen szeretnivalóak.
2015. ápr. 25. 22:09
 46/66 anonim ***** válasza:
Mit adsz nekik enni?
2015. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
Az interneten olvastam a receptet: Forralt 2,8-as friss tejbe (1,5 dl-be) 1 csepp méz, és 1-2 csepp Béres-csepp. Ez az 5 cica egy napi adagja, 9-10 étkezésre elosztva. Kb.2-(2,5) óránként visítanak,harapdálják az ujjamat, cumiznak, pici simi, hasmasszázs, pisi, kaki,tisztogatás, dorombolás és újra alvás. Ez ismétlődik 9-szer, kb. (2 óránként) most már 6. napja.
2015. ápr. 26. 13:00
 48/66 anonim ***** válasza:
Legalább bemelegítettél egy gyerekhez, az ugyanez :D
2015. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nekem lett gyanús a történet? 6 napja 2 óránként etetni egyedül 5 kiscicát képtelenség.

Kedves kérdező!

Nem dolgozol? Nem jársz iskolába? 6 napja szinte nem is alszol?

És akkor arról még nem is beszéltem, hogy vagy huszan leirták, hogy a tehéntej nem jó a kiscicáknak se mézzel, se bérescseppel.

2015. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó a tehéntej a kiscicáknak ???


Talán wiskas "média" tej az jobb ???


Elmondom neked régen tanyán a kiscicák meg a nagyok is megvoltak halva a tehéntejert úgy kellett őket elhesegetni a tejes bödöntől,

Sőt mostis..

Na de most aztán tuti állatkinzó leszek.

2015. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!