Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a macskákat (főleg az én korosztályomból)? Most valami divat "kutyásnak" lenni? 15/L

Figyelt kérdés

Nekem is vannak cicáim és nagyon sokat foglalkozok velük, plusz van egy kutyusom is és egyikőjüktől se tudnák választani, vagy megválni. Az viszont nagyon rosszul esik, mint mikor hallom, hogy az osztálytársaim, miket mondanak a macskákról (nem írnám azért le, mert nem akarok káromkodni), sőt nem csak az osztálytársaim, elég nézelődni bizonyos oldalakon, arra is van sok macska utáló.


Most komolyan, miért vallja mindenki "kutyásnak" magát? De főleg azok a nagyképű tizenévesek.

Amúgy szerintem eleve butaság ez a "kutyás-macskás vagyok" cucc.


2015. máj. 21. 16:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem számítottam ennyi kretén válaszra :)


Annak, hogy valaki utálja a macskákat, a lehetséges okai:

1. allergiás rájuk (ez még érthető)

2. sosem volt macskája, legfeljebb képen látott

3. kiskorában cseszegetett egy macskát, ami megkarmolta és ez maradandó lelki sérülést okozott neki (mindjárt megsajnálom... xD)

4. egy agyhalott gyökér

2015. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

#2,3,5 a már megszokott gyk-s troll válaszoló kategória, ezzel eleget is mondtam róluk

#11 a macskát azért háziasították (igen, HÁZIASÍTOTTÁK és nem csapódott az emberhez), hogy megakadályozzák a rágcsálók elszaporodását, amik a terményben kárt tesznek. Szóval a "tudásoddal" inkább ne dicsekedj. :)

2015. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy ez a 15 év körüli korosztály az amikor (főleg fiúknál) divat utálni mindent ami aranyos, szép, stb.

Ettől függetlenül én sok kivételt ismerek, aki ennyi idős és macskás. A kutyákat is utálják sokan, szóval ez a mindenki kutyás erős túlzás. De mindenesetre a macskákat utálók tudják a legröhejesebb indokokat kitalálni, amiknek a valósághoz közük sincs, amikor megkérdezed tőlük, hogy miért.

2015. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

olvass már utána, mielőtt ilyen magabiztosan hangoztatod, hogy mi háziasítottuk a macskákat... :)

egyébként a sok okostól meg köszi a lepontozást, mutatja a gyk színvonalát

2015. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Nagyokoskám, a te válaszaid mutatják a gyk színvonalát. :)

Szerinted miért volt Egyiptomban szent állat a macska? Mert csak úgy odacsapódott az emberekhez, minden különösebb ok nélkül? Mielőtt válaszolsz gondolkodj egy kicsit.

2015. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
De nem mintha számítana a kérdés szempontjából.
2015. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én kutyásnak vallom inkább magam , mégis cicám van . Ezt a divatból utálást pedig én utálom. Egyébként én egyáltalán nem vettem eddig észre ezt a macskautálós dolgot. A többieknek pedig magyarázd el hogy a macskák nem rosszak ,csak úgy viselkednek veled ők ahogy te velük. A macskák igazából tükrök . Intelligensek ,érzékenyek kecsesek.
2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


... és nem vagyok hajlandó tovább akár egy szót is váltani egy akkora taplóval, mint te vagy...

2015. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Találsz valami leírást egy teljesen ismeretlen "névtelen" oldalon és azt hiszed most alátámasztottad az "igazad"? Szánalmas.

Tökéletes példája vagy annak, hogy minél butább valaki, annál beképzeltebb. Arról már nem is beszélve, hogy folyamatosan csak offolsz, a kérdésre egy normális választ nem adtál.

2015. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, hogy lehet állatot utálni. Mert jó, egy haszontalan meztelen csigát vagy ilyesmit oké, de a macskákat? Nem értem.
2018. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!