Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicátokat? Van...

Hogy hívják a cicátokat? Van beceneve? Ha igen, hogy szoktátok őt becézni?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, ki milyen nevet adott a kedvencének és hogy vajon más is gügyörészik-e a macskuszának rajtam kívül. :) Szívesen olvasnék itt neveket és beceneveket. :)

Persze csak ha van kedvetek megosztani. ^_^



2015. szept. 11. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Cicmic (pihe-puha kis qrva), Poci (csak szimplán Poci), Trixi-Mixi (Trixi, Tüncimünci, Tündérbogár).
2015. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy nagytestű csíkos macsekom van Felix és egy gyönyörű ezüst szürke orosz kék kislány cicánk,Kitti. De senki nem így hívja a kandúrt, hogy Felix XD Mancs,mancsos mancs, kismacska, betyár, lomha manó, őzike és egyéb ilyen megszólításban XD Kittit néha szoktam hívni bubu babának, hisztis mirtilnek, tündérbogyókámnak, édes puszedli...stb XD Vagy pumpusnak
2015. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Diego - Digi. És a húgom Döginek is hívja xp

Alex - nyuszi, nyuszkó (mert olyan nyúl lábai vannak :D)

2015. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Bobafet 3 éves ekte kandúr cicám:-) vagy temő ,Ponty,Timó,Bobo, Totó, Kenõmájasxd
2015. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az igazi neve Mandula, de csak a cicára hallgat. Szoktam neki gügyörészni, mert imádnivaló, Mandus, Mandini, Nyuszi, Nyunya, Cini, Cincó-nak becézem.
2015. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés de azért válaszolok 😉 2 brit rövidszőrű cicánk van, Kufi ( ahogy becézzük : Kufó, Kuf-Kuf, Kuffandúr, Kufóka, ja és ő lány cica😃 ennek a névválasztásnak komoly sztorija van... a másik kandúr, őt Tabinak (Tabó, Tabletta, Tablettácska, Tabika) közös nevük a rossz disznó, alkalom adtán használom 😃 ez utóbbit a kinti kutyákra szintúgy vonatkozik!!
2018. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A volt, 16 éves cicámat Cirminek hívtuk, és Miminek becéztük. :)
2020. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mirci:Mircike,Mircó

Menta:Mentuci,Mint (angolul a Menta)

Masni:Manó,Masnika

2022. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!