Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hajnali 3-kor ébreszt a...

Anneee25 kérdése:

Hajnali 3-kor ébreszt a cicám. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos cicánk. Körülbelül 1 hónapja minden hajnalban elkezd nyávogni,hogy engedjem be a hálóba, unatkozik. Nem éhes,nem szomjas csak szórakozásra vágyik.

Ha beengedném, összevissza ugrálna, zörögne,támadna...az alvasunknak vegelenne.

Az a baj,hogy így is. Nagyon akaratos,képes órákig hangosan nyávogni,kaparni az ajtót, ez megy reggelig. Ot tartok,hogy már megőrülök, terhes is vagyok, nagy szükségem lenne az alvásra.

Az alábbi próbák nem segitettek:

1.Megetettem (nem volt éhes)

2.bezártam a kis szobába a játékaival ( reggelre odatojt)

3.fürdőbe zártam,de a szellőzőn ki tud jönni és kezdődik a műsor....

Már ott tartok,hogy nem bírom vele tovább. Tudtok valamit javasolni?



2015. szept. 13. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Nekem van egy halvány gyanúm: mivel jön a baba, meg akarsz szabadulni a macskától és ehhez gyártasz körülményt, amivel magadnak is igazolod, hogy túl problémás. Ha 5 hónapig nem volt gond éjszaka, egyik napról a másikra nem válik "kezelhetetlenné". Keress neki új gazdát, aki ebír egy maroknyi bundással.
2015. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%
Kizárod a házból....aztán szórakoztassa kint magát...sokan úgy viselkednek a macskákkal mint egy gyerekkel....amúgysem bent van a macskának a helye...nehogy már egy macska miatt kelj fel éjszaka mert ő úgy akarja...igen el vannak már kényelmesedve....régen ilyen nem volt....
2015. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A mai éjjel 3x keltett.

Hajnali 1,hajnali 4, és reggel 7 körül. Élmény volt.

A 2.-nál beengedtem,de csak azt sikerült elérni,hogy zörgött és leborított valamit az asztalról,ezért újra kiraktam,onnantól ment a nyávogás,alkalmanként kb 40 percig.

Mélységégesen döbbent vagyok,hogy egyesek szerint ez a normális állapot és én vagyok a hülye,hogy nem az éjszakai kelésekről szeretném,hogy szóljon az életem. És miatt?

Nem egy magatehetetlen csecsemő miatt..hanem egy unatkozó házi kedvenc miatt. Aki szerint a kettő ugyanaz,vagy lehet következtetni az anyaságomra,az csak azt mutatja meg,hogy szűklátókörű, fanatikus és ostoba.

Panelban lakunk,nincs udvar,nincs padlás,ahova kicsaphatom,ha hülye. 33 nm-én szenvedünk.

A mai éjszaka után döntöttem úgy,hogy mennie kell. A babatpq

2015. szept. 26. 10:51
 14/16 A kérdező kommentje:

Amikor a terhességem Kiderült, volt egy ismerősöm,aki befogadta volna, de foggal-körömmel ragaszkodtam hozzá.

Kb.azóta ilyen hibbant és ezt már,tovább nem bírom elviselni.

Több hete nem alszok, de emelett se rózsás az együttélés, harap -karmol,ha nem tetszik h épp szeretgetem, leszaggatta az albérlet tapétáját, lepisilte a diszpárnákat, betojt a gardróbba....minden napra jut valami,ami ok,amig 1. Nincs baba

2. Hagy aludni.

De ki az,aki nyugodt szívvel hagyna egy kis garzonba egy újszülöttet egy ilyen vadóc macskával?

Mert az a felelőtlen anya...

2015. szept. 26. 11:09
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen állatot tartson az aki szereti az idegbajt.Sajnos a mostani állatok amúgyis egyre idegesítőbbek.Ajándékozd el a neten,hátha valaki elviszi.Főleg így nem érdemes tartani ha aludni sem lehet tőle,és még azt se tanulta meg hogy hova kell sza*ni.Aki itt aztírta neked hogy nincs megtanítva,meg minek neked gyerek ha egy macskát sem tudsz megnevelni,add neki a macskát és nevelje ő,hátha neki könnyebben megy majd.
2015. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Update!


Ahogy találtunk neki leendő gazdit,csönd lett éjszaka... Mintha megérezte volna...

Azóta hatalmas szeretet van,imádjuk egymást, eszemben sincs megválni a kis hülyétől :-)

2015. dec. 29. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!