Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mérgezés lehetett vagy más?

Mérgezés lehetett vagy más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meghalt a cicám... és sajnos nem tudom miben. A sztori ott kezdődik, hogy 2 hétig nem voltam otthon, és mikor hazamentem hétvégén, már haldoklott.Rá se ismertem! :( Teljesen lefogyott, izomrángása volt, mozgáskoordináció zavara, keservesen nyávogott, amikor ébren volt. Hányás hasmenésről nem tudok. Nem is nagyon tudott magáról sztem.... utolsó pár óráját együtt tölthettük el, de azért nagyon vacak volt, hogy hogy az ölemben szenvedve halt meg. Benti cicáról van szó, van egy másik is, aminek semmi baja nem volt/van. Tudom, hogy nem vagyunk orvosok, de vkinek volt már ilyen?

2015. dec. 15. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk, szerintem nem a kerdezot kellene ekezni, mert ha jol ertem, 2hetig nem volt othon, (iskola? Naszut? akarmi miatt) es mire hazaert, latja, hogy a macskaja haldoklik, es erre a reakcio: "Jahat azt hittuk, mar korabban megdoglott" (benti macskanal. nice.) Szoval, gondolom, arrol sem szoltak neki sem, hogy barmi gond lenne...
2015. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, és mikor hazaért, akkor látta, hogy a macska az utolsókat rúgja, erre legyintett, hogy "na ba*meg". Többet nem tett senki.
2015. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten megérdemlem, én is tehetek róla... azóta is bűnhődök érte. De akkor se hagy a gondolat, hogy mi a fene történhetett, gyönyörű és bújós volt, amikor elmentem.
2015. dec. 15. 15:38
 14/16 A kérdező kommentje:
Írhatnék valakinek privátot? még lenne mondandóm ,csak nem akarom ide...
2015. dec. 15. 15:42
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy azok mérgezték meg vagy bántották ,éheztették nem adtak neki enni, inni akikre bíztad, mert utálták vagy valami "rosszat" tett szegény? Ahogy hozzáálltak a dologhoz kinézném belőlük. Legalább kérlek annyit tanulj a dologból,hogy a másik macskát sose bízd rájuk 1 napra sem.
2015. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó voltam,nekem írhatsz.
2015. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!