Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Miért nem eszik a...

SEGÍTSÉG! Miért nem eszik a macskám? Már lassan egy hete. De inni iszik, de enni egyáltalán nem eszik. Le van fogyva teljesen 5-6 kilóról, szinte csont soványra fogyott, és a hasa fel van puffadva.

Figyelt kérdés

Az idén lesz 4 éves a,karthauzi kijárós macskám.Van olyan amikor olyan mozdulatot csinál mintha hányni akarna.Vagy az is lehet hogy megmérgezték?Mert van itt a szomszédba 3 házzal odébb egy hülye gyerek aki,lövöldözi a macskákat sörétessel.Már az enyémet 3 vagy 4 szer lötte meg:(,egyszer a lábát ,egyszer a fejét. a többire már nem nagyin emlékszem... Lehetséges hogy ő mérgezhette meg :(:( :'(

Mit tegyek?

Hívjak állatorvost neki?(Mert mifelénk az állatorvos házhoz jön.)

Vagy mit tegyek?

:'(


2010. márc. 31. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
már máshol is írtam, de megint leírtam: nem kell vitázni a mérgezőkkel, egyszerűen közölni kell velük, hogy az állatkínzást a törvény (ha jól emlékszem, 2007 óta) börtönbüntetéssel sújtja, és hogy ha nem akarják, hogy kihívjátok a rendőrséget és állatvédőkkel együtt (az állatvédők különösen hatásosan tudnak nyomást gyakorolni az ilyenekre), akkor azonnal leállnak mindenfél ilyesmivel. Én a helyetekben amúgy kihívnám, ha még egyszer ilyesmi történik.
2010. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a felöklendezett szőrcsomó akadt el neki valahol, azért nem eszik, és nincs hangja. Nézesd meg dokival sürgősen!
2010. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Most adtam neki kolbászt a macskának, és látom rajta hogy meg akarja enni, de nem birja, megfogja a szájával és rágni akarja, de aztán kiköpi.:(
2010. márc. 31. 19:40
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen beteg a macska és orvosnál a helye. Jó lenne, ha akkor megbeszélnétek az ivartalanítás időpontját is, mert 1. előbb-utóbb más macskák tényleg szétszedik, 2. jogos annak a szomszédnak a haragja, akinek a macskájának sorozatosan kölyköket gyárt. Ha kóbor cicáknak gyárt kölyköket az puszta szívtelenség a kandúr gazdájától, hisz a kóbor, oltatlan mamacicák nagy százalékban pusztulnak el az ellésektől magukra hagyva a kicsinyeiket, akik később maguk is elpusztulnak. Ez rettenetes, légyszíves ne hagyd ezt!
2010. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

... embernek való fűszeres kolbászt akarsz adni a beteg macskádnak...?

mikor viszed az orvoshoz?

inkább ezt írd meg.

2010. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek: én nem mondtam ilyet hogy azért haragszik a szomszéd mert macskákat gyárt a miénk az övének!

amugy meg az a baja hogy megfogja a galambjait a macskám.



utolsónak: ma megyek el az állat orvoshoz, és kihívóm hogy jöjjön el.

2010. ápr. 1. 07:23
 17/22 anonim ***** válasza:
De ha aggódsz az rosszabb mert a macska megérzi úgy mint a kutya.AZONNAL HÍVJ ÁLLATORVOST.Remélem jobban lesz!
2010. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja és helyesen teszed.Mégegyszer remélem hogy meggyógyul.
2010. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Valamelyiknap volt kint az orvos a macskámnál, és beoltotta,adott neki vitaminokat és étvágyjavítót.Már 2 napja nem jött haza a macskám,lehet hogy elpusztult?:'((((((
2010. ápr. 14. 07:06
 20/22 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



Ilyen volt :((((((((((

2010. ápr. 14. 07:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!