Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicát hogyan...

2 hónapos kiscicát hogyan lehet megszelídíteni?

Figyelt kérdés

Van két kiscica, az egyik nagyon félénk, alig lehet hozzáérni.

Ez nagy gond, mivel most már gazdihoz kéne őket adnom.

A nagyobbikkal semmi gond nincs, meg lehet simogatni, dögönyözni, a kisebbet nem.

Hogyan lehetne szelídebbé tenni, mire jön a gazdi?


2016. jún. 22. 08:13
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Nem érek rá minden nap reggeltől estéig tutujgatni őket, felfogtad már ba.zdki?

Igen, lehet ilyen is egy kismacska, és lehet belőle nevelni amolyant.


Inkább a nagy energiáidat amit ebbe a veszekedésbe ölsz, fektesd másba, mert baromira nem vagyok rád kíváncsi!


Attól, hogy telesírod a billentyűzetet még nem fog megváltozni semmi, törődj bele!

2016. jún. 22. 15:09
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő, hogy mennyire ostoba ember vagy, kérdező, komolyan ledöbbentem, ahogy a soraidat olvastam. Tényleg csak ismételni tudom magam, ne tarts semmilyen állatot.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: a kismacska valószínűleg ilyen természet, nem tudsz vele mit kezdeni, az egyik macskám is ilyen, pedig elég sokat foglalkoztunk vele.

2016. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a fajta, aki a saját baromságát mindenáron hajtogatja, el sem gondolkodik azon, amit a többség javasol. Csak a saját maradi hülye felfogását ismételgeti, kár is belé a szó.
2016. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
És ezt ráadásul ordenáré stílusban teszi.
2016. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

most csak két kismacskát kell elpasszolnod. de amikor majd 10-15 kiscica lesz,akkor meglátom mennyire fog sikerülni.már pedig ha 5 macskád van, legközelebb nem úszod meg 2 kismacskával.

egyébként mire elválaszthatóak a kiscicák,addigra már túl kéne esniük egy féreghajtáson és oltáson. gondolom ezt is biztosítod. (irónia)

és még annyit,hogy hiába nem hiszed el, sokkal több gazdi kereső macska van, mint ahány új gazdajelölt. nem egy ismerősöm járt már úgy,hogy rajtuk maradt az alom, nem kellett senkinek, hiába voltak cukik.

egy macska 1,5 évtizedes felelősség, szóval a macskatartók nagy részének nem kell évente új kiscica. persze van 1-2 család mindig,akik most döntenek úgy,hogy kell cica. de a következő években nem fog nekik kelleni.. túlkínálat van,rajtad fognak maradni. de tényleg nem kell nekem hinni, majd rájössz.

2016. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

35# csak a jófogáson 2000 hirdetés van most,macska címszó alatt [link]

[link] cicaként újabb 1000 elvihető kiscica.

és emelett még ott vannak a facebookos hirdetések is.

csak ebben a fél órában(3 óta) 2 ingyen elvihető cica almot raktak fel..

2016. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Brühühü-brühühü, az már az ő bajuk, nem az enyém.
2016. jún. 22. 15:33
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
te írtad,hogy nem baj, mert következő fialáskor is elajándékozod majd őket. ezért írtam,hogy ennyire ne legyél benne biztos, mert nagyon sokan vannak így vele. de mindegy kár jártatnom a számat. szia
2016. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Nem jófogásra rakom fel őket, jesszus! :D
2016. jún. 22. 15:37
 40/45 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de nekem is hasonló kérdésem lenne, vagyis hogy olyan bajom van, hogy a 4 hetes kiscicákat elhurcolta az anyjuk olyan helyre,ahol nem férünk hozzájuk eddig nagyon kis cukik és szelídek voltak, de most félek,hogy elvadulnak, pedig már van gazdijuk is.Persze nem most egyből akarnám odaadni őket majd csak 8 hetes koruk körül.
2016. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!