Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicát hogyan...

2 hónapos kiscicát hogyan lehet megszelídíteni?

Figyelt kérdés

Van két kiscica, az egyik nagyon félénk, alig lehet hozzáérni.

Ez nagy gond, mivel most már gazdihoz kéne őket adnom.

A nagyobbikkal semmi gond nincs, meg lehet simogatni, dögönyözni, a kisebbet nem.

Hogyan lehetne szelídebbé tenni, mire jön a gazdi?


2016. jún. 22. 08:13
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
66%

Aki nem akarja "reggeltől estig tutujgatni" a macskákat, az minek fogad be ötöt? Persze, már korábban megválaszolta jó nagy betűkkel: "KELLETTEK". Hasznot hajtanak neki.

Nagyon messze vagyunk a civilizációtól, nagyon messze.

2016. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak rájátszol?

Ki ér rá reggeltől estéig a háziállatával foglalkozni.

A tutujgatás és a foglalkozás között óriási különbségek vannak, de gáz, hogy ezt nem érted.

Hol írtam azt, hogy nem szánok rájuk időt?

Istenem, ennyi értelmi fogyatékost egy rakáson....

2016. jún. 23. 18:51
 43/45 anonim ***** válasza:
Bizony, itt mindenki értelmi fogyatékos, te vagy az egyetlen normális! Nem gyanús ez?
2016. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Figyelem, figyelem!-szólal meg az autórádió-Felhívjuk az M7-es autópályán utazók figyelmét hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben robog. Egy autós, aki szintén hallgatja a közleményt hirtelen felcsattan:

-Hogyhogy egy? Mind!

Ez a vicc jutott eszembe rólad kérdező,de tudom véletlen se a te készülékedbe lehet a hiba :)

2016. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Én nem állítottam azt magamról, hogy normális lennék.

És ha nem vagyok az? Akkor mi van? Rosszabbul alszol tőle?

Nem vagyok hülyébb mint akárki más.


De tényleg hagyjuk ezt az egészet, mert nincs kedvem tovább veszekedni. Szeretem a békét és a nyugalmat, szóval legyél oly szíves...

2016. jún. 23. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!