Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elfolyt a magzatvíz meg...

Elfolyt a magzatvíz meg vérzett kicsit de mégsem szült?

Figyelt kérdés

Macska..

Ilyenkor mi van? vagy ez igy normális?Ez tegnap hajnalban volt.


2010. ápr. 13. 15:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos? Már meg kellett volna szülnie.
2010. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Macskához nem értek, DE a kutyáknál előfordul, hogy több napig is folydogál a magzatvíz.

Viszont a kutyáknál a szülés előtt közvetlenül leesik a testhőmérséklet 37 fokra.

Az én kutyám pár hónapja kétszer is produkálta a hőmérsékletesést. A magzatvíz szivárgott.

Az orvos ultrahangot csinált, még éltek a kölykök, így vártunk, de a kutya nagyon szenvedett. Végül megszült, de ha a tiéd nem szül meg rövid időn belül talán orvoshoz kellene vinned.

Kutyáknál van császármetszés.

A macskákhoz nem értek, de benne is elhalhatnak a kölykök, és akkor az élete is veszélybe kerülhet.

Keress fel egy orvost!!!Itt a gyak.kérdéseken nem biztos, hogy van fent állatorvos! A laikus csak a saját tapasztalatait osztja meg másokkal.

2010. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

állatorvos!


ha biztosan a magzatvíz folyt el, és nem fialt a cica, akkor fennáll a lehetősége, hogy elhaltak a picik. vidd orvoshoz, mielőtt vérmérgezést kap.

2010. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Mivel ismerem az oldalt ,és hogy ennek elébevágjak..nincs pénzem állatorvosra,a szüleim szerint meg nincs semmi baja majd megy ez magától.Szóval légyszíves ne gyertek még többen ezzel,meg hogy miért nincs ivartalanítva.de köszi a válasz.van akinek volt már igy..?
2010. ápr. 13. 15:35
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk nem volt így, de nem is néztem volna tétlenül!

A szüleid nagyon nagyot tévednek, már bocsi, szerencsétlen macska...

2010. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
de apa nem engedi..mert hogy nincs erre pénze meg hogy semmi baja! nekem meg végképp nincs semmim :(
2010. ápr. 13. 15:37
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy a szüleid szerint CSAK egy macskáról van szó,de szerintem azért oda kéne rá figyelni,mint egy ember kismamánál is.Szerintem ha elviszed dokihoz,és tanácsot ad nem fog pénzbe kerülni.

Más meg 100.000-ket költ a kutyájára,macskájára...(többek között én is)

2010. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
93%

én kérek elnézést. miért teszel fel kérdést, ha leszarod az érdemi választ? hárman is megmondtuk, hogy minimum ajánlott, hogy szakember megnézze az állatot, mert az nem normális, hogy ha elfolyt a magzatvíz, akkor még egy napig nem indul meg a szülés utána (bármilyen élőlényről is legyen szó)


megértem, hogy nincs rá pénz (bár nem lenne horribilis összeg egy szülésmegindítás), viszont akkor nem kellene állatot tartani. az állatgondozás nemcsak annyiból áll, hogy nem hagyod éhen dögleni...

2010. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mérd meg a testhőmérsékletét, de a higanyos hőmérőt veszélyes bedugni a fenekébe, ha esetleg digitálisra sincs pénzetek.


Ha nincs pénzetek őszintén szólva csak az ima segít a macskán.


Esetleg a google keresőrendszerben rákereshetnél hogyan szül a macska.


Állatorvos nem nagyon gyógyít ingyen, de esetleg hívjál fel párat telefonon.

Nincs rokonod, aki pénzt ad kölcsön?

2010. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Itt jön a kérdés,hogy mi a fenének engedtétek szaporodni?

Valamelyik állatvédő egyesülettől kéne segítséget kérni.Merre laktok?

2010. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!