Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elfolyt a magzatvíz meg...

Elfolyt a magzatvíz meg vérzett kicsit de mégsem szült?

Figyelt kérdés

Macska..

Ilyenkor mi van? vagy ez igy normális?Ez tegnap hajnalban volt.


2010. ápr. 13. 15:23
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

ezt olvastam már..meg youtubeon is sok videót néztem hogy hogyan zajlik! Elviekben teljesen felkészült vagyok..csak a gyakorlat kicsit most mást mutat! Remélem csak én reagálom ennyire túl és nem lesz itt semmi gond! A kálciumtablettásoknak..egy egészet vagy felet ?


A benzines és hasonló váűlaszolók meg hagyjanak lógva mert rohadtul nincs se kocsim se jogsim ! van két lábam amit ha szana széjjel koptatok se megyek vele semmire szal mégegyszer kiméljetek meg a gép mögüli okoskodásaitoktól!mert rohadtul kezdem nem kultiválni

A többieknek természetesen köszönöm az eddigi válaszokat..a kálciummal bepróbálkozok még!

2010. ápr. 13. 16:11
 32/46 anonim ***** válasza:
69%

Az állatorvos azt mondta, hogy fel kell oldani egy egész kálcium tablettát vízben.

Remélem, hogy nincs elgyengülve a cica és megissza.

Nem lesz semmi baj, szerintem még csak vajúdik!

2010. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

legyengülve nincs,,tiltakozóereje még van a kálciumtabletta ellen ..

próbálkozok megitatni vele!

2010. ápr. 13. 16:24
 34/46 A kérdező kommentje:
megitattam vele a kálciumot!
2010. ápr. 13. 17:04
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Sokat érsz a kálciummal,ha pl.elakadt egy magzat a szülőcsatornában...
2010. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nem lenne olyan rendes, és hívna fel egy állatorvost? Én megtenném, csak annyira nem vagyok képben ezen a téren, hogy azt sem tudnám mit kérdezzek.

Esetleg van itt valaki olyan aki rutinosabb a témában, és megtenné ezt a szivességet a kedves kérdezőért és a cicáért?

2010. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
nagyon ari tőled utolsó,de azóta már megkérdeztem egy online állatorvost..azt mondta teljesen normális és hogy a méhnyakról válik le ez a véres nyálka..elvileg nincs okom aggódni!ha minden igaz nemsokáera nagymama leszek :D:)
2010. ápr. 13. 17:41
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó. :)

Azért ha fejlemény van, írj.

2010. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, minden rendben lesz, csak azért írok, mert én is kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni, remélem épségben megszületnek a kiscicák:)
2010. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy találtál on-line állatorvost, aki válaszolt.

Remélem minden rendben lesz.

Ha lesz időd, kérlek írd meg hány cica született!

2010. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!