Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elfolyt a magzatvíz meg...

Elfolyt a magzatvíz meg vérzett kicsit de mégsem szült?

Figyelt kérdés

Macska..

Ilyenkor mi van? vagy ez igy normális?Ez tegnap hajnalban volt.


2010. ápr. 13. 15:23
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
3000 ft csak az hogy megnézi! adhatnál kölcsön!..
2010. ápr. 13. 15:41
 12/46 anonim ***** válasza:
91%

Most nem leszek népszerű, de nem értem, hogy miért tartanak olyan emberek állatot, akik nem tudják biztosítani számukra a megfelelő feltételeket, jelen esetben az állatorvost.

A kérdezőnek inkább javaslom a www.macska.hu oldal fórumát, talán többet tudnak segíteni. Remélem nem lesz baja a cicának...

2010. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

15:36-os vagyok. Nagyon sajnállak amúgy, mert azt megértem, hogy nincs pénzed. A szülőkkel szemben pedig tehetetlen vagy.

Szerintem így is lenne állatorvos, aki segít rajta, nálunk is van olyan, aki még részletfizetést is enged. Most a cica élete az első, tényleg lehetséges, ahogy már előttem is írták, hogy nem is élnek benne a picik.

Drukkolok a cicának!

2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
37%
Dohányoznak a szüleid?
2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
76%

Ne bántsuk szegényt, még gyerek, értelmes szülőkkel megáldva...

Szegény cica...

2010. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
78%

Telefonon is adnak tanácsot, csinálj úgy, mintha lenne pénzed, mondd el hogy mi a helyzet.

Nem létezik, hogy nem segítenek.

Még 3000 forintom lenne, de 20-35 ezer a császármetszésre és a gyógyszerekre nincs.

Ha hozzáférsz a telefonhoz kérdezz meg egy orvost. Lehet, hogy van, aki ingyen is megnézi, bár ha vmelyik kisebb faluban laktok, akkor egy másik faluba átmenni ismét gond lehet, anyagilag.


Megjegyzem a többieknek nem ivartalanításról szólt a kérdés. Ha hagyta szaporodni a macskát már mindegy, sok embert is ivartalanítani kellene!

2010. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki kálcium pezsgőtablettát, persze vízben feloldva!!!

Az segíthet még, hogy a szülés beinduljon jobban!

Remélem még elolvasod a válaszomat!!!

2010. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Vidd meleg, csendes helyre, ahol biztonságban érzi magát. Ez fontos. ha engedi, finoman tedd a kezed a hasara hogy érzel e mozgást.
2010. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
oké kaptam egy kis fejmosást erre számitottam,de nem tudok mit tenni..szerintetek ha lenne vezetékes telefon akkor nem körbehivogattam volna? vagy ha lenne pénz a kártyámon?suli mellett van egy állatorvos ott láttam kiirva az árat de sajnos ezzel hogy megnéztem ismét nem vagyok beljebb!! nem tudom remélem beindul nála a szülés ,de mondjuk még igy is korai lenne mert még kb most van az 54.napnál! Folyamatosan fekszik,de mindig változtatja a helyét és olyan érdekesen nyomul a földre...még csak 1 éves a cicám.nagyon féltem :(
2010. ápr. 13. 15:49
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam, mondtam az előbb, hogy adjál neki vízben feloldva kálcium pezsgőtablettát, az már tényleg nem pénz.

Kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek!

2010. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!