Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megpróbáljam?

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Augusztusban kiköltözök Svájcba, imádom az állatokat, a kutyám decemberben kellett altatni. Előtte is volt kutyán és volt ideiglenesen (1 hétig) kiscica is nálunk. Jelenleg apummal élek, de Svájcban anyummal fogok élni. Most a nagyszüleimnél van egy nagyon aranyos kiscica (olyan másfél-2 hónapos) és imádom. Kissé félős, de azererném hazavinni. Apum biztos nem szeretné. Meggyőzzem vagy hagyjam. Benti cica lenne, Svájcba szeretném vinni, ott van egy kutya.

2016. júl. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg! :)
2016. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha össze tudnád szoktatni a kutyussal, anyud apud megengedi, és lesz elég időd rá, próbáld meg szerintem. :)
2016. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha valakinek van ötlete mivel győzhetném megőket kérem azt is írja le. Ugyanis mikor méh volt kutyán volt olyan hogy lesz cica, megpróbálni és meglátjuk, de az akkori gazdija nem engedte hogy 1 hét próbaidő legyen.
2016. júl. 16. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mivel győzd meg, nem tudom, viszont úgy számolj, hogy indulás előtt még elgyen 3 heted, ugyanis a cicát csak útlevéllel viheted ki, amihez meg kell kapnia a veszettség elleni oltását(12 hetesen) és aztán el kell telnie 21 napnak, mire érvényes lesz, illetve egy chippre is szüksége lesz. A lényeg, hogy a veszettség érvényes legyen, útlevelet bármikor ki tud neked állítani a doki.

(Összesen kb 15ezerből ki kell jönnie)

Amúgy ha anyukád megengedi, apukád már csqk belemegy, hogy arra a kis időre ott lehessen. Vagy akárnagyszülőkkel megbeszélni, hogy addig hagy legyen ott a cica.

2016. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!