Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt szeretnem kerdezni nosteny...

Azt szeretnem kerdezni nosteny cicam 1'5eves paroztatni erdemes?

Figyelt kérdés
hogy van egy nosteny cicank masfel eves rajta van a parzas es szeretnenk hozza hozni egy fiu cicat szerintetek erdemes? Mert a cicaknak ha szuletne mar meg van a helyuk es gazdajuk es nem dobnank oket el mert szeretnenk meg is tartani (hazi macsek)
2016. aug. 21. 16:18
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
A mi cicank is ilyen nagyon szenved :(
2016. aug. 21. 17:17
 12/35 anonim ***** válasza:
3%

"ritka értelmes lehetsz

ezt a hülyeséget egyedül írtad ide, vagy valaki fogta a kezed?

jártas vagy egyáltalán a témában?

láttál már kóbór macskákat egyáltalán? vagy menhelyeket, ahol annyi szerencsétlen állat van, amiket nem tudnak hova rakni?"


Te meg igaz beszűkült látőkörű szittyamagyar lehetsz akki a faluhatáron túl nem lát. Csak magatoknak köszönhetitek hogy ennyire tele a menhelyeitek. Felénk érdekes módon nincs ilyen. A menhelyek nincsenek tele, és komolyabb feltételeket szabnak, hogy örökbefogadj, mint egy tenyésztő, mert nem akarják kiadni azt a kevés állatot amijük van.

Ja hogy ez németország, itt tudnak felelősséggel állatot tartani. Bocs.

Egyébként, igen, láttam menhelyet, ha arra járok, budaörsön szoktam segíteni, vagy vinni valami adományt, mert az egy normális hely, ahol próbálják menteni, akiket ti eldobtok, mert "korcs", meg nem tenyésztőtől van.

2016. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
3%

Ja, és az hogy az ember túlszaporodik az hülyeség mi?

Mert a fatornyos faludban a hozzád hasonló impotensek nem szaporodnak attól még 7,4 milliárd felett van jelenleg a Föld népessége.

Majd ha nem lesz mit zabálnod, annak is majd a zorbán lesz az oka, nem a túlnépesedés, meg a klímaváltozás.:D

2016. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
6%

Látőkörű = látókörű

akki = aki


gyengébbek kedvéért...

2016. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Utolso legyél szives màr vàlaszt is írni!!!És ne aggodj nemsokàra vége a nyàri szünetnek, szaladhatsz okítani a negyedikB-t addig is kitartàs, nagy levegő....Kedves kérdező mielőbb ivartalanitsd szegény cicàt, hidd el jobb lessz neki
2016. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem németországot nagyon ne keverjük magyarországgal. Én is németországban lakok és valóban nagyon jó a rendszer de ez nem az emberek érdeme ahogy magyarországi állapot sem teljes mértékben a lakosság bűne. A rendszer a gond. Ugyan azokkal a szabályokkal és szigorú ellenőrzéssel magyarországon is lehetne rend...csak nincs rá pénz... de hogy az emberek szaporulata és népességbe hogy a fenébe jött ide én sem értem :D
2016. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
1%

"És ne aggodj nemsokàra vége a nyàri szünetnek, szaladhatsz okítani a negyedikB-t "


jah hogy pelyhedik már a pecsed... Vagy szőrős is netán?

A kort mindig a 15 éves filymaszűkületes kis büdöslábú diszkópatkányok szokták felhozni, de ha prűd lennék simán magázhatnál te takonyorrú.

Ne zavarjon hogy csak magyarországon van szeptemberben az iskolakezdés.:D

De látom legalább boldog vagy hülyeként...

Jó leszel majd rakodómunkásnak.

2016. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
11%

Azt azért ne felejtsék már el a menhellyel fröcsögők, hogy nem azok teszik tele a menhelyeket, akik 1DB! almot lehoznak, mert talán szeretnék a szeretett macskájuk kölykét is nevelni, hanem azok, akik egész életében hagyják a macskát kefélni.

Akik ilyen szinten meg vannak őrülve a témában, kár, hogy a szüleiket nem értesítették még időben, hogy elköttethetik magukat... valóban nem lenne tele az utca, meg a hajléktalanszálló, ha az ilyen eszetlenek nem foglalnák a helyet...

2016. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%

Budapesten lakom, de nem gáz... :) de gondolom mindjárt hozod a frappánsabbnál frappánsabb beszólásaidat :D

és ha vidéki lennék, mi lenne, hmm? :D

az, hogy Budaörsön ismersz egy darab menhelyet, nem jelenti, hogy mindenhol máshol is ugyanaz a helyzet ;)


csak ismételni tudom magam, amíg nem vagy jártas a témában (nem látsz túl Budaörsön), addig maradj csöndben :)

illetve olvass utána, mi a baj macskák túlszaporodásával, jó okosodást kifiam

2016. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
20%

"de hogy az emberek szaporulata és népességbe hogy a fenébe jött ide én sem értem :D"


Én hozam fel, hogy az nagyobb probléma, mint a mcsakéké, mert kicsit már unom hogy a magyar oldalakon mindenhol felakadt a tű és az megy "ivartalaníts, ivartalaníts".

Én is sajnálom a gazdátlan állatokat, de ne kényszerítsen senki mást arra, hogy vagy méreg drágán vegyen, vagy fogadjon örökbe olyant aki az életben nem lesz már szelít, és messziről fúj rád. feleségem is szeretett volna fekete cicát, de mindegyik rettegett a menhelyen. Nem hiszem hogy megszelidülnének, a tenyésztők nem fognak nekem feketét tenyészteni főleg nem házit. Így marad valami "büdös szaporító", mármint a magyar tenyésztők szemében. Szerencsére itt nem fognak ezért lenézni.

2016. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!