Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk egy kiscicát, mit...

Befogadtunk egy kiscicát, mit tegyek h tudjam semmi baja nincs?

Figyelt kérdés

Lathatoan jol van, de megszeretnenk tartani. Fel eves sincs. Most már jò bőrben van, de nagyon csipas a szeme es a fule kicsit sebes. Meg felek nehogy vmi bacit kapjunk. Tole.

Kamillaval borogathatom a szemèt? :) koszonom előre is.

23N



2016. szept. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el állatorvoshoz. Nehogy beteg legyen!
2016. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Sminkeltávolító vattapamaccsal és fülpiszkáló segítségével kamillázd kb. 2 hétig. Nálunk 2 cica is volt csipás. 2 hét után semmi bajuk sem volt!
2016. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Most csinaltam masodszorra, eloszor azutan 1nappal , hogy kiirtam a kèrdèst.:)
2016. szept. 23. 18:12
 44/46 anonim ***** válasza:
Most, hogy nézem a válaszokat, miért nem jó elvinni állatorvoshoz? Értem, kérdező, hogy már elvitted. És senmi képpsem borogasd kamillával! És igen, nagyon cuki. És ténxleg ne borogasd kamillával
2016. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Kamilla bevalt, ahogy a kutyaimnal is evek ota. Ezek szerint egy ket macskanak nem jo. Neki nagyon szepen hasznalt. Mar nem is csipas es ha az lesz mar csak langyos vizet hasznalok majd. Nagy ritkan kamillát.

Azert gondolom h levannak pontozva mivel nem azt Kerdeztem h vigyem vagy sem.hanem egyeb tanacsokat kerek!:) :) koszonom. Igen cuki

2016. szept. 24. 14:47
 46/46 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen kikupálodott.. erre eltunt 3napja... ilyen sosem tortent velem.. elszokott mert nem jo Nalam? Pedig megkap mindent.:/ idot. Simogatast meleg hely. Enni inni
2016. okt. 9. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!